Nový Spark
venku od 1. srpna
Aprílové fórky na Slashe neplatí: poslechněte si nový singl „April Fool“

Aprílové fórky na Slashe neplatí: poslechněte si nový singl „April Fool“

SLASH FT. MYLES KENNEDY & THE CONSPIRATORS si počkali na 1.dubna, aby zveřejnili nový singl a live videoklip k tematické skladbě „April Fool“. Dělat si z kytarové legendy srandu se možná nevyplácí…alespoň podle textu nového singlu.

Nové album ve všech možných formátech k dostání na Sparkshopu

Skladba pochází z nejnovějšího alba „4“. Vydání novinky kapela oslaví s fanoušky z celého světa speciální streamem jejich vyprodaného koncertu v Bostonu. Bude ho možné zhlédnout přes platformu Veeps v pátek 15. dubna v 9 hodin večer středoevropského času. Se zakoupenou vstupenkou bude show dostupná ke zhlédnutí ještě 48 hodin po oficiálním streamu. Koncertní set o jednadvaceti skladbách vznikl letos v březnu v Bostonu a skvěle zachycuje energii, kterou skupina má. Setlist tvoří Slashovy klasiky, ale také nové songy z alba „4“, které vyšlo 11. února.

Slash se objevil na obálce únorového čísla Sparku, kde je s ním rozhovor nejenom o novém albu. Pokud jste si časopis nestihli koupit, stále máte možnost objednat si ho na Sparskhopu!

Správně načasované je vydání singlu „April Fool“. Tematický text se hodí ke dni plnému aprílových fórků, i když veselý určitě není. Živý video záznam pochází ze Studios 60. Jedná se o totéž vystoupení, které už jsme mohli vidět jako stream při příležitosti vydání alba.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace