Nový Spark
venku od 1. července
ARCH ENEMY v novém klipu střílí otráveným šípem

ARCH ENEMY v novém klipu střílí otráveným šípem

Loňský počin švédských melodiků je třeba neustále připomínat! ARCH ENEMY vypouštějí do světa již sedmý videoklip z alba „Deceivers“, tentokrát ke skladbě „Poisoned Arrow“.

„Skoro nemůžu uvěřit, že vydáváme sedmé (!) video z našeho posledního alba ‚Deceivers‘. Přesto je tady ‚Poisoned Arrow‘, skladba ve středním tempu plná melodické práce kytar. Celkově má v porovnání s ostatními singly poněkud odlišnou atmosféru. Klip byl natočen v Berlíně s režisérem Mirkem Witzkim a jeho talentovaným štábem – dokonce nám zvládli zasněžit uprostřed letního vedra! A je tam i další naše spojení s Německem – náš německý přítel Raphy zahrál krásný part na violoncello v intru a outru písně,“ vyjádřil se k novince kytarista Michael Amott a dodal, že ARCH ENEMY budou v roce 2023 opět na cestách. Čeká je turné na Novém Zélandu, v Austrálii, Japonsku a samozřejmě v Evropě. V Česku je uvidíme na Metalfestu.

Diskografii i merch ARCH ENEMY seženete na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
21.07. AC/DC
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
29.07. SCORPIONS
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace