Nový Spark
venku od 1. června
ARCH ENEMY v novém klipu střílí otráveným šípem

ARCH ENEMY v novém klipu střílí otráveným šípem

Loňský počin švédských melodiků je třeba neustále připomínat! ARCH ENEMY vypouštějí do světa již sedmý videoklip z alba „Deceivers“, tentokrát ke skladbě „Poisoned Arrow“.

„Skoro nemůžu uvěřit, že vydáváme sedmé (!) video z našeho posledního alba ‚Deceivers‘. Přesto je tady ‚Poisoned Arrow‘, skladba ve středním tempu plná melodické práce kytar. Celkově má v porovnání s ostatními singly poněkud odlišnou atmosféru. Klip byl natočen v Berlíně s režisérem Mirkem Witzkim a jeho talentovaným štábem – dokonce nám zvládli zasněžit uprostřed letního vedra! A je tam i další naše spojení s Německem – náš německý přítel Raphy zahrál krásný part na violoncello v intru a outru písně,“ vyjádřil se k novince kytarista Michael Amott a dodal, že ARCH ENEMY budou v roce 2023 opět na cestách. Čeká je turné na Novém Zélandu, v Austrálii, Japonsku a samozřejmě v Evropě. V Česku je uvidíme na Metalfestu.

Diskografii i merch ARCH ENEMY seženete na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace