Nový Spark
venku od 1. prosince
ARCH ENEMY v novém klipu střílí otráveným šípem

ARCH ENEMY v novém klipu střílí otráveným šípem

Loňský počin švédských melodiků je třeba neustále připomínat! ARCH ENEMY vypouštějí do světa již sedmý videoklip z alba „Deceivers“, tentokrát ke skladbě „Poisoned Arrow“.

„Skoro nemůžu uvěřit, že vydáváme sedmé (!) video z našeho posledního alba ‚Deceivers‘. Přesto je tady ‚Poisoned Arrow‘, skladba ve středním tempu plná melodické práce kytar. Celkově má v porovnání s ostatními singly poněkud odlišnou atmosféru. Klip byl natočen v Berlíně s režisérem Mirkem Witzkim a jeho talentovaným štábem – dokonce nám zvládli zasněžit uprostřed letního vedra! A je tam i další naše spojení s Německem – náš německý přítel Raphy zahrál krásný part na violoncello v intru a outru písně,“ vyjádřil se k novince kytarista Michael Amott a dodal, že ARCH ENEMY budou v roce 2023 opět na cestách. Čeká je turné na Novém Zélandu, v Austrálii, Japonsku a samozřejmě v Evropě. V Česku je uvidíme na Metalfestu.

Diskografii i merch ARCH ENEMY seženete na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace