Nový Spark
venku od 2. prosince
ARCHITECTS jsou bez kytaristy, Josh Middleton se chce víc věnovat svým SYLOSIS

ARCHITECTS jsou bez kytaristy, Josh Middleton se chce víc věnovat svým SYLOSIS

Britští oblíbenci ARCHITECTS jsou po sedmi letech opět jen ve čtyřech. Kapela se rozešla s kytaristou Joshem Middletonem, který se k ní přidal v roce 2016 po smrti Toma Searla, nejdříve jako koncertní hráč, později coby stálý člen sestavy. Za tu dobu se podílel na nahrání tří alb, nyní se chce ale zjevně zase víc soustředit na svou vlastní kapelu SYLOSIS, s níž chystá nové album.

„S těžkým srdcem oznamujeme, že Joshovo působení v kapele skončilo. Postupně se ukázalo, že musíme jít každý svou cestou, ale zůstáváme blízkými přáteli. Josh byl naším záchranným člunem poté, co jsme přišli o Toma, a poskytl nám příležitost udržet kapelu při životě v nejtěžších životních okamžicích. Za to mu budeme vždycky vděční. Přejeme mu hodně štěstí v jeho dalších aktivitách a všem doporučujeme, aby si dali pozor na novou desku SYLOSIS, která vyjde koncem tohoto roku,“ sdělili v přátelském tónu ARCHITECTS.

SYLOSIS už před dvěma měsíci prezentovali novou skladbu „Deadwood“, k níž pár dní nazpět dodělali také oficiální koncertní video pořízené ve Wembley během turné s LAMB OF GOD a KREATOR. Začátkem prosince bude příležitost vidět je taky v Praze, to už snad i s novým albem!

Nový Spark
venku od 2. prosince
Kalendář akcí
05.12. PROTHEUS
05.12. COLDRAIN
05.12. ANNISOKAY
05.12. CASKETS, THE WORD ALIVE
07.12. ALL SHALL PERISH
08.12. ABSU, ANCIENT, TRIVAX
09.12. POSSESSED, TERRORIZER, MASSACRE, NIGHTFALL, ATER
09.12. ADEPT, THOUSAND BELOW, OCEAN SLEEPER
11.12. SINISTER, PESSIMIST, GRACELESS
11.12. KRUCIPÜSK
A co FAKKER!?
logo