Nový Spark
venku od 3. ledna

ARE YOU LOCAL? zveřejní elektronickou verzi svého nového alba na stránkách Czech Blade

Prvního listopadu bude mít u Czech Blade Records na www.czechblade.cz premiéru elektronická podoba nového alba hardcore/crossoverových ARE YOU LOCAL? s názvem "Waiting for a Blackout".

Skupina byla postavená na rozpadlých S.L.U.T.- legendě tuzemského hardcore podzemí, jež jako první česká kapela podepsala v devadesátých letech smlouvu s nadnárodním vydavatelem. Teď je sestava S.L.U.T. z roku 2009 (však bez kytaristy Hrádka) obohacená o dalšího zpěváka Marfyho NoCow (MUD PIES), vrhla se do nových žánrových vod a přichází s první a hned koncepční deskou, na níž láká singl a klip „Therapy".

Album krom moderního zvuku a chuti skupiny objevovat nová hudební zákoutí disponuje i vyvedeným vizuálním pojetím. Součástí jeho bookletu bude totiž komiks zpracovaný podle námětu kapely.

Czech Blade je web fungující ve spolupráci s magazínem Spark. Zaobírá se českými a slovenskými interprety, a to jak zavedenými zvířaty, tak skupinami, jež teprve čekají na své objevení širší veřejností.

Czech Blade Records je projekt pomáhající méně známým interpretům dostat do většího povědomí jak jejich nové nahrávky, tak je samotné.

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace