Nový Spark
venku od 2. května
Asfalt je venku. ŠKAREDÁ HOLKA vypustila do světa „Bohyni“

Asfalt je venku. ŠKAREDÁ HOLKA vypustila do světa „Bohyni“

Přes časy neklidné a nestálé se některé věci dodržují. Mezi ně patří oficiální datum vydání nového alba hardrockových harcovníků, kteří v den D svůj naditý kotouč rovnou i pokřtili.

Stalo se tak 21. ledna v brněnském klubu Kabinet Múz. Do světa byl tak vypraven disk, který je sice debutový, ale skladby, které obsahuje už obstály ve zkoušce času. „Poprvé nahrané staré vály v novém zvukovém hávu. Naše nadšení je umocněno skutečností, že vyjde i na stylovém modrém vinylu. Jakožto příznivci velkých hudební kotoučů jsme u vytržení,“ nechala se slyšet kapela.

Vydáním „Bohyně“ u labelu Smile Music ovšem cesta ŠKAREDÉ HOLKY nekončí. „Nápady z hlavy jen bublají. A hlavy nám pořád fungují. Nejsme zase tak staří. Naše šediny jsou způsobeny konzervačními metodami, nadměrnou sexuální aktivitou a v jednom případě nevysvětlitelnou genetickou poruchou,“ prozrazuje se smíchem textař Jirka Strážnický.

Nové album Bohyně a merch kapely lze objednat v našem Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
22.05. YES
23.05. TOOL
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace