Nový Spark
venku od 2. května
AVANTASIA vydává nový singl – tvrdší než kdy dříve!

AVANTASIA vydává nový singl – tvrdší než kdy dříve!

Němečtí powermetalisté v čele s Tobiasem Sammetem se po třech letech hybernace ozývají svým fanouškům – a to vcelku monumentálně. Nový singl „The Wicked Rule the Night“ nezní jako nic, co bychom nyní od AVANTASIE očekávali. Je tvrdší a powermetalovější než mnohé songy z minulosti kapely. Porci pořádné metalové energie skladbě dodává také vokál hvězdného hosta, Ralfa Sheeperse z PRIMAL FEAR. Mrkněte na lyric video Costina Chioreanua.

AVANTASIA na Sparkshopu

Jedná se o první vlaštovku z devátého studiového alba energické powermetalové mašiny, které dostalo podivně dlouhý název „Paranormal Evening with the Moonflower Society“. Deska by měla spatřit metalový svět v průběhu letošního podzimu.

Frontman Tobias Sammet se vyjádřil k hudebnímu směřování nové placky: „Vždycky je těžké hodnotit svoji vlastní práci, protože je do ní člověk až moc ponořen. Některé skladby jsou hodně tvrdé, odhalující mou powermetalou stránku, nejenom jako skladatele, ale i jako zpěváka. Můj blízký přítel mi nedávno řekl, že některé songy jako by vypadly z dřívějších desek AVANTASIE nebo EDGUY, které vyšly na přelomu milénia.“

AVANTASIA přijede s novými skladbami i svojí grandiózní show na festival Rock Castle v Moravském Krumlově, který se uskuteční od 18. do 20. srpna.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
18.05. KING GIZZARD AND LIZARD WIZZARD
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace