Nový Spark
venku od 3. dubna
AVANTASIA vydává nový singl – tvrdší než kdy dříve!

AVANTASIA vydává nový singl – tvrdší než kdy dříve!

Němečtí powermetalisté v čele s Tobiasem Sammetem se po třech letech hybernace ozývají svým fanouškům – a to vcelku monumentálně. Nový singl „The Wicked Rule the Night“ nezní jako nic, co bychom nyní od AVANTASIE očekávali. Je tvrdší a powermetalovější než mnohé songy z minulosti kapely. Porci pořádné metalové energie skladbě dodává také vokál hvězdného hosta, Ralfa Sheeperse z PRIMAL FEAR. Mrkněte na lyric video Costina Chioreanua.

AVANTASIA na Sparkshopu

Jedná se o první vlaštovku z devátého studiového alba energické powermetalové mašiny, které dostalo podivně dlouhý název „Paranormal Evening with the Moonflower Society“. Deska by měla spatřit metalový svět v průběhu letošního podzimu.

Frontman Tobias Sammet se vyjádřil k hudebnímu směřování nové placky: „Vždycky je těžké hodnotit svoji vlastní práci, protože je do ní člověk až moc ponořen. Některé skladby jsou hodně tvrdé, odhalující mou powermetalou stránku, nejenom jako skladatele, ale i jako zpěváka. Můj blízký přítel mi nedávno řekl, že některé songy jako by vypadly z dřívějších desek AVANTASIE nebo EDGUY, které vyšly na přelomu milénia.“

AVANTASIA přijede s novými skladbami i svojí grandiózní show na festival Rock Castle v Moravském Krumlově, který se uskuteční od 18. do 20. srpna.

Nový Spark
venku od 3. dubna
Kalendář akcí
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
19.04. DUST BOLT, ACCUSSER
20.04. DUST BOLT, ACCUSSER
21.04. RHAPSODY OF FIRE
21.04. DUST BOLT, ACCUSSER
22.04. DUST BOLT, ACCUSSER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace