Nový Spark
venku od 3. června
AVENGED SEVENFOLD se dali dohromady s PUSSY RIOT v boji za práva LGBTQ+ v Rusku

AVENGED SEVENFOLD se dali dohromady s PUSSY RIOT v boji za práva LGBTQ+ v Rusku

Američtí AVENGED SEVENFOLD se angažují v právech LGBT komunity. Nahráli novou verzi písně „We Love You“ ze svého nedávno vydaného alba „Life Is But a Dream“. Tentokrát se skladba jmenuje „We Love You Moar“ a hostuje v ní zpěvačka Nadya Tolokonnikova z PUSSY RIOT.

AVENGED SEVENFOLD a PUSSY RIOT spolu také spolupracovali na speciální kukle s logy obou kapel, kterou je možné zakoupit na oficiálním eshopu A7X. Veškerý výtěžek z prodeje kukly půjde na pomoc LGBTQ+ komunitě v ruském regionu Severního Kavkazu.

„Limitovaná edice se skládá ze 300 kukel – nákupem pomůžete LGBTQ+ lidem čelícím smrtelnému nebezpečí a pronásledování na Severním Kavkazu v Rusku,“ uvedla americká kapela v prohlášení.

A7X alba i merch na Sparkshopu

Podle rádia Svobodná Evropa je pronásledování LGBT osob obzvlášť kruté v oblasti Severního Kavkazu v Čečensku, kde se Kremlem podporovaný silný vůdce Ramzan Kadyrov stylizoval do role obránce takzvaných tradičních muslimských hodnot. Jeho osobně kontrolované bezpečnostní složky, zvané Kadyrovité, byly obviněny z únosů, mučení a zabíjení Kadyrovových politických odpůrců a členů LGBT komunity.

Ruská punkrocková protestní kapela PUSSY RIOT, která bojuje proti diskriminaci určitých skupin v Rusku, byla jedním z předskokanů červnového koncertu AVENGED SEVENFOLD v Madison Square Garden v New Yorku.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace