Nový Spark
venku od 1. února
BABYMETAL zavádí na koncerty „tichý kotel“

BABYMETAL zavádí na koncerty „tichý kotel“

BABYMETAL pro lednové koncerty v domovském Japonsku připravil „specialitu“, která ve světě tvrdé hudby pravděpodobně nemá obdoby. Návštěvníkům v publiku vyhradí tzv. silent mosh-pit, což bychom mohli přeložit jako tichý kotel.

Dle popisu kapely půjde o prostor na stání vyhrazený například dětem či těm, kteří se necítí dostatečně fyzicky zdatní na to, aby se postavili a šli divočit do klasického kotle. „Zdržte se v něm prosím činností jako je křik, aplaudování, mluvení nahlas či jakéhokoliv jiného chování, které by mohlo ostatním zákazníkům vadit,“ instruuje kapela v oficiální zprávě.

Otázka je, zda to v jiných segmentech pod pódiem bude vypadat výrazněji jinak. Kapela totiž v rámci prevence šíření onemocnění COVID-19 varuje před „hlasitým mluvením/zpíváním/křičením“, respektive doporučuje se takto projevovat jen do té míry, aby vás slyšela pouze osoba stojící vedle vás.

Povinné nošení tzv. Savior Masks čili jakýchsi stylizovaných roušek, které budou návštěvníkům rozdávány při vstupu, je nejspíš součástí těchto „hygienických opatření“. „Kdo nebude mít po dobu trvání koncertu masku, bude vyzván, aby opustil sál.“

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
08.02. ROLO TOMASSI, HOLY FAWN, HERIOT
09.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
09.02. TWILIGHT FORCE
11.02. BAD OMENS, GHOSTKID, OXYMORRONS
13.02. TURMION KÄTILÖT
14.02. HENRY ROLLINS
14.02. YEAR OF NO LIGHT, NO SPILL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace