Nový Spark
venku od 2. října
Bacha na clickbait! Druhá ukázka z chystané fošny EXODUS je venku

Bacha na clickbait! Druhá ukázka z chystané fošny EXODUS je venku

Thrashmetaloví velikáni EXODUS už za dva měsíce vypustí novou desku „Persona Non Grata“. Po pilotním singlu „The Beatings Will Continue (Until Morale Improves)“ je venku další ukázka nazvaná „Clickbait“.

Předobjednejte si nové album EXODUS ve Sparkshopu

V pořadí jedenáctou studiovku vydá 19. listopadu Nuclear Blast, předobjednávky už běží v našem Sparkshopu. Čerstvou ukázku komentuje kytarista Gary Holt: „Jsem nadšen, že vysíláme ven skladbu Clickbait z našeho připravovaného alba! Je to zdrcující a pekelně agresivní věc a skvěle vystihuje sílu nové desky! Vzrušení se každý den stupňuje. Už aby bylo 19. listopadu!”

Název alba znamená v doslovném překladu „Nevítaná osoba“. Po tematické stránce se tak deska dotýká témat znechucení a degradace. „Pokud existují lidé, kteří vás jakýmkoliv způsobem znechucují – prostě je vyřízněte jako rakovinu,“ komentuje esenci alba kytarista Gary Holt. „Kdo takový člověk? Může to být kdokoli. To je na každém posluchači, kdo je pro ně onou Persona Non Grata.“

Na říjen a listopad mají EXODUS v plánu procestovat Spojené státy v rámci „The Bay Strikes Back Tour“ po boku TESTAMENT a DEATH ANGEL.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace