Nový Spark
venku od 1. června
BAD WOLVES opustili dva zakládající členové

BAD WOLVES opustili dva zakládající členové

Stoupající hvězdy moderního mainstreamového metalu BAD WOLVES opouštějí dva zakládající členové: kytarista Doc Coyle a baskytarista Kyle Konkiel. Jeden ze zakladatelů se naopak vrací.

„Už se k tomu nějakou dobu schylovalo, ale myslím, že můj čas s kapelou se naplnil. Pořád však budu BAD WOLVES fandit, aby ovládli svět,“ řekl ke svému rozhodnutí Doc Coyle a ujistil, že rozchod se udál v přátelském duchu. Zároveň však dodal, že podrobnější informace sdělí až „bude vhodnější doba“.

BAD WOLVES na Sparkshopu

„Cítím, že jsme se kreativně trošku ztratil. Být v kapele s sebou přináší výzvy, které si na mně vybraly emocionální daň a trošku jsem vyhořel.“ Co bude dál, prý momentálně netuší, už od roku 2022 se však Doc Coyle zase občasně objevuje na koncertních pódiích se svou původní kapelou, výrazově podstatně tvrdšími GOD FORBID.

V podobném duchu se v samostatném příspěvku vyjádřil i Kyle Konkiel, který prý „cítí, že už kapele nemůže dávat sto procent“ a dávat míň by prý „nebylo fér k hudbě, spoluhráčům ani k fanouškům“.

Na uvolněné pozice se do BAD WOLVES vrátil jiný zakládající člen, kytarista Chris Cain (odcházel v dubnu 2022), nováčkem pak je baskytarista Kevin Creekman, který si před časem zahrál v jejich videoklipu ke skladbě „Killing Me Slowly“.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo