Nový Spark
venku od 1. června
BAD WOLVES představují lyric video z prvotiny „Disobey“

BAD WOLVES představují lyric video z prvotiny „Disobey“

Nově zformovaná americká skupina BAD WOLVES pod vedením Tommyho Vexta se chystá na vydání své první studiové nahrávky „Disobey“. Kapela již stačila zčeřit mezinárodní hudební vody veleúspěšnou předělávkou hitu „Zombie“ od THE CRANBERRIES.


„Diosbey“ vyjde 18. května a bude se jednat o debut této formace. Její hudební rodokmen je však téměř šlechtický. Zpěv obstarává Tommy Vext (ex-DIVINE HERESY, ex-SNOT), bicí John Boecklin (ex-DEVILDRIVER), kytary Doc Coyle (ex-GOD FORBID) a Chris Cain (BURY YOUR DEAD, FOR THE FALLEN DREAMS) a konečně baskytaru Kyle Konkiel (ex-IN THIS MOMENT). A jako manažera má ústřední mozek FIVE FINGER DEATH PUNCH, Zoltana Báthoryho.

Podívejte se na lyric video k „Better The Devil“.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo