Nový Spark
venku od 2. října
Basák BLACK SABBATH Geezer Butler vydá kolekci veškeré sólové tvorby

Basák BLACK SABBATH Geezer Butler vydá kolekci veškeré sólové tvorby

Geezer Butler odhalil podrobnosti kolem chystaného vydání kolekce „Manipulation Of The Mind - The Complete Collection“. Jak napovídá samotný název, titul obsáhne jeho sólové nahrávky. Dočkáme se 30. července prostřednictvím BMG.

Omrkněte náš Sparkshop s merchem Black Sabbath

Muzikant, jenž se proslavil jako basák BLACK SABBATH, má na svědomí tři sólové desky, jež vyšly pod hlavičkou GZR: „Plastic Planet“ (1995), „Black Science“ (1997) a „Ohmwork“ (2005). Mimo to bude nová kolekce obsahovat bonusový nosič s raritním materiálem. Společně s tímto čtyřpoložkovým setem se ve stejný den objeví samostatný titul „The Very Best Of Geezer Butler“ se sedmnácti skladbami.


Debutová sólovka „Plastic Planet“ připomene mimo jiné začátky Burtona C. Bella, který nazpíval vokály. „Poslouchal jsem v té době FEAR FACTORY a líbil se mi Burtonův styl – tvrdé vokály, ale současně melodické refrény. Oslovil jsem ho ke spolupráci a on souhlasil. Bylo příjemné s ním pracovat, navíc měl podobný smysl pro humor jako já. A nezněl jako Ozzy nebo Ronnie James Dio, což bylo pro mě důležité,“ rozvzpomínal se Geezer.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace