Nový Spark
venku od 3. srpna
Basinfire 2025 startuje již za týden! Studenti a mlaďoši mají akční cenu!

Basinfire 2025 startuje již za týden! Studenti a mlaďoši mají akční cenu!

Letošní Basinfire startuje již za týden! Brány festivalu se otevřou ve středu 25. 6., kterážto je zahřívací den s GRAVE DIGGER jako hlavní hvězdou. Jednodenní, celofestivalové i speciální vstupenky jsou stále k dispozici!

VSTUPENKY NA LETOŠNÍ BASINFIRE SEŽENEŠ ZDE


V nabídce je celá paleta lístků. Ať už chcete přijet na jeden den na otočku nebo na celý fesťák, máte možnost. Zajímavou akcí pro studenty od 18 do 26 let jsou pak lupeny za speciální cenu. Podmínkou je být držitelem karty ISIC, index vám nikdo na bráně kontrolovat nebude. A ruku na srdce na GRAVE DIGGER a další čtyři kapely za čtyři kila, to je hodně pěkné!

Dále jsou v rámci podpory metalového mládí v nabídce zlevněné celofestivalové vstupenky pro mladou krev od 13 do 17 pod litr, podmínkou je prokázat se občankou. Děti do 13 let mají pak fesťák zdarma, ale samozřejmě musí přijít v doprovodu odpovědné plnoleté osoby.

Těšíte se na akci? My dost!


Nový Spark
venku od 3. srpna
Kalendář akcí
05.08. DROPKICK MURPHYS
05.08. BRUTAL ASSAULT
08.08. THE LIVING TOMBSTONE
09.08. BRUTAL ASSAULT AFTERPARTY: MONSTROSITY, I AM YOUR GOD
10.08. AIRBOURNE
12.08. ALIEN ANT FARM
13.08. ROCK CASTLE
14.08. MAGMAFEST
15.08. SHOW ME THE BODY
16.08. SPEED
A co FAKKER!?
logo