Nový Spark
venku od 1. června
Benátská! s Impulsem láká na hvězdy i nadějné talenty

Benátská! s Impulsem láká na hvězdy i nadějné talenty

Liberecký festival pro fanoušky rapu, popu i rocku všech generací láká na bohatý program. Aby pořadatelé zacílili na mladší generaci, sobotní program na druhé stagi bude zcela ve znamení mladých, nadějných hvězd. Posluchači česko-slovenského rocku si však na festivalu také přijdou na své.

„Když jsme skládali line-up, tak jsme si říkali, že bychom nějak potřebovali snížit věkový průměr. Tak jsme vymysleli, že sobotu vyhradíme mlaďochům,“ vysvětluje se smíchem spolumajitel Benátské! a zároveň frontman skupiny DOCTOR P.P. (která na Benátské! vystoupí v pátek ve Hudebním stanu Rádia Impuls) Petr Pečený. „Jsme samozřejmě nadšení, že se nám podařilo domluvit účast tolika hvězd mladé scény. Každý rok se snažíme o to, aby byl line-up co nejpestřejší – když už jsme ten největší festival mainstreamové hudby,“ doplňuje ho ředitel festivalu Pavel Mikez. V sobotním programu se na pódiu postupně vystřídají například Sharlota, Viktor Sheen, Yzomandias, Marpo a další.

Program nicméně slibuje zábavu pro všechny generace. Hlavní hvězdou letošní Benátské! s Impulsem bude britský zpěvák s ikonickým chraplákem Chris Norman. Kromě něj se na třech stagích během závěru posledního červencového týdne vystřídají i silná jména česko-slovenské hudební scény.

Rockoví fanoušci se mohou těšit například na vystoupení kapel BRUTUS, DOGA, HARLEJ, KRUCIPÜSK, METALINDA, LORETTA, TURBO, TRAUTENBERK, DE BILL HEADS, HORKÝŽE SLÍŽE, RYBIČKY 48 či Kamila Střihavky.

Benátská! s Impulsem opět získala záštitu hejtmana Libereckého kraje Martina Půty a primátora Liberce Jaroslava Zámečníka. Už 29. ročník tradičního festivalu dobré nálady proběhne 27.7.–30.7.2023 v Liberci ve sportovním areálu Vesec.

Více na www.benatska.cz

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace