Nový Spark
venku od 4. května
Biff Byford má za sebou první fázi chemoterapie

Biff Byford má za sebou první fázi chemoterapie

Frontman SAXON Biff Byford sdílel na svém Facebooku video, v němž se podělil o aktuální informace o svém boji s rakovinou: „Ahoj, tady Biff. Jak se daří? Prošel jsem první chemoterapií. Cítím se docela dobře. Občas trochu brutálně, ale měl jsem týden volna, takže se teď cítím dobře.“

SAXON na Sparkshopu

Biff v souvislosti s nadcházejícím turné SAXON pokračoval: „Jo, Belfast je mimochodem vyprodaný, takže si kupte lístky na zbytek koncertů. Všechno jde dobře. Za pár týdnů to budu mít za sebou, budu cvičit a připravovat se na turné. Momentálně píšu nové album SAXON. V pozadí zrovna hraje jedna skladba. Pokud si ji můžete poslechnout, podívejte se na ni. Takže jo, uvidíme se v listopadu,“ dodal. „Příští měsíc vám dám vědět, jak se mi daří. Takže si zachovejte víru, klid a pohodu, brzy na viděnou."

Ačkoli Biff minulý měsíc zveřejnil video, ve které naznačil, že podstoupil operaci k odstranění malého nádoru prostaty, později upřesnil, že mu ve skutečnosti byla diagnostikována rakovina tlustého střeva. Biff aktuálně podstupuje chemoterapii, což má za následek zrušení několika kocertů a odložení několika dalších.

Nový Spark
venku od 4. května
Kalendář akcí
07.05. NEVER EASY
09.05. SKILLET
09.05. PLINI, SUNGAZER
12.05. BRUIT
14.05. CRIPPLED BLACK PHOENIX, TEMPLE FANG
16.05. VICIOUS RUMORS, EAGLEHEART, CASTAWAY
19.05. FUN LOVIN' CRIMINALS
21.05. PALEDUSK
22.05. PUBLIC IMAGE LTD.
23.05. DEATH HORIZON VOL. V
A co FAKKER!?
logo