Nový Spark
venku od 2. dubna
Biografie legendárního kytaristy JUDAS PRIEST: Co se Robovi Halfordovi nelíbilo

Biografie legendárního kytaristy JUDAS PRIEST: Co se Robovi Halfordovi nelíbilo

V březnu tohoto roku vybuchne dvojitá nálož PRIEST. Nejenže Jidáš vydá nové album, ale navíc vyjde biografie klíčového kytaristy K.K. Downinga poprvé v češtině. Předobjednávejte nyní, abyste své jaro zasvětili JUDAS PRIEST. Kniha vychází v limitovaném nákladu 777 kusů!
Memoáry K.K. Downinga poprvé v češtině seženeš ZDE

Muzikantský život na turné, to je i zvýšený zájem o intimní sbližování a sexuální styk. Klasické klišé se nevyhnulo samozřejmě ani JUDAS PRIEST, ovšem k nevelké radosti jednoho ze členů.

"Ve skutečnosti jsme už tehdy budili celkem velký rozruch a houf holek nabýval na objemu. Nabídek a realizací orálního sexu přibývalo, což notně sýřilo Roba, který musel čekat venku až bude konečně dokouřeno a my budeme moct odfrčet., popisuje K. K. Downing jednu z mnoha historek, kterými je celá kniha protkaná. Světlo světa spatří 8. března, tak si předobjednejte svou kopii již nyní!

K.K. Downing se v létě objeví se svou kapelou KK'S PRIEST na Masters of Rock ve Vizovicích! Takže na jednom festivalu uvidíte klasickou sestavu JUDAS PRIEST, jen ve více kapelách.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace