Nový Spark
venku od 2. dubna
Biografie legendárního kytaristy JUDAS PRIEST: Jak K.K. Downing málem přišel o oko

Biografie legendárního kytaristy JUDAS PRIEST: Jak K.K. Downing málem přišel o oko

V březnu tohoto roku vybuchne dvojitá nálož PRIEST. Nejenže Jidáš vydá nové album, ale navíc vyjde biografie klíčového kytaristy K.K. Downinga poprvé v češtině. Předobjednávejte nyní, abyste své jaro zasvětili JUDAS PRIEST. Kniha vychází v limitovaném nákladu 777 kusů!
Memoáry K.K. Downinga poprvé v češtině seženeš ZDE

Turné to není jen hraní, chlast, cestování a nošení věcí, ale taky nebezpečná záležitost. Jak níže popisuje K.K. ve své biografii, jednou málem přišel o oko.

Těsně před nástupem na stage jsem si všiml, že moje červená kytara Mini V potřebovala přetažení jedné struny.
„Hej, můžeš mi prosím převinout strunu, Tome?“ volal jsem kvapně na mého kytarového technika Toma Calcaterru. „Ale pohni, prosím.“
Tom byl skutečně rychlý jako blesk a během několika desítek vteřin mi podával upravenou kytaru. Naneštěstí v tom fofru zapomněl oštípnout konec. Já o tom do začátku show nevěděl. Ale brzy se to mělo změnit. Rob udělal jednu ze svých pověstných piruet a nechtěně mi drknul do krku kytary. Nástroj rychle nabral směr mé pravé oko, ostrým drátkem napřed.
Bolest, která následovala byla palčivá a já myslel, že mám po oku. Přirozenou reakcí se mi začalo rychle zavírat a krvácet. A zbytek turné je v prdeli, proběhlo mi hlavou.
Ale otřepal jsem se rychle. Zatnul jsem zuby, nasadil černé brýle a vrátil se na pódium v Reunion Areně. Jedno oko mi sice zůstalo funkční, ale stejně jsem si připadal jako Stevie Wonder.

K.K. Downing se v létě objeví se svou kapelou KK'S PRIEST na Masters of Rock ve Vizovicích! Takže na jednom festivalu uvidíte klasickou sestavu JUDAS PRIEST, jen ve více kapelách.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace