Nový Spark
venku od 2. dubna
Biografie legendárního kytaristy JUDAS PRIEST: Jak K.K. Downing nemohl Lemmyho ani cítit

Biografie legendárního kytaristy JUDAS PRIEST: Jak K.K. Downing nemohl Lemmyho ani cítit

V březnu tohoto roku vybuchne dvojitá nálož PRIEST. Nejenže Jidáš vydá nové album, ale navíc vyjde biografie klíčového kytaristy K.K. Downinga poprvé v češtině. Předobjednávejte nyní, abyste své jaro zasvětili JUDAS PRIEST. Kniha vychází v limitovaném nákladu 777 kusů!
Memoáry K.K. Downinga poprvé v češtině seženeš ZDE

Za svou kariéru potkal K.K. snad všechny zásadní hudebníky rocku a metalu, včetně krajana Lemmyho. Je to sice ikona rock’n’rollu, ale v setkáváních s Lemmy nastaly i chvíle, kdy by radši byl člověk někde jinde. Představte si následující situaci a zbytek historky si přečtěte v knize.

Po dvou hodinách jsem byl zralý na odpis. Lemmy mi celou dobu zpíval do ucha, do toho kouřil a lemtal drinky. Bože, jak jsem ho obdivoval jako performera a textaře, tak v tu chvíli jsem ho nenáviděl. Jeho lihový dech cítím ještě teď. Neměl jsem to srdce utéct, tak jsem to prostě přetrpěl. Nemůžete přece zklamat člověka, který je ztělesněním rock’n’rollu.

K.K. Downing se v létě objeví se svou kapelou KK'S PRIEST na Masters of Rock ve Vizovicích! Takže na jednom festivalu uvidíte klasickou sestavu JUDAS PRIEST, jen ve více kapelách.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace