Nový Spark
venku od 1. března
Biografie legendárního kytaristy JUDAS PRIEST: Krásné a bláznivé časy s PANTEROU na tour

Biografie legendárního kytaristy JUDAS PRIEST: Krásné a bláznivé časy s PANTEROU na tour

V březnu tohoto roku vybuchne dvojitá nálož PRIEST. Nejenže Jidáš vydá nové album, ale navíc vyjde biografie klíčového kytaristy K.K. Downinga poprvé v češtině. Předobjednávejte nyní, abyste své jaro zasvětili JUDAS PRIEST. Kniha vychází v limitovaném nákladu 777 kusů!
Memoáry K.K. Downinga poprvé v češtině seženeš ZDE

Že se na turné potkávají staré zkušené páky s nadšenou mladickou krví je bežné od samých počátků ježdění s hudbou. K.K. vzpomíná na pohodu a zábavu na tour spolu s PANTEROU po Evropě.

V Evropě jsme jeli tour s PANTEROU a ANNIHILATOR. Dramaturgicky tohle spojení nebyla dobrá volba. Nicméně mezi kapelami vzadu nebyla žádná řevnivost, naopak užili jsme si hodně srandy. A připadali jsme si chvílemi tak trochu jako rodiče výrostků z PANTERY. Každou noc se srocovali před naší šatnou v naději, že z nás vypadne nějaký přebytečný chlast. Měli jsme z nich prdel. Abychom je trochu vzdělali, vzali jsme je v Římě do Kolosea. Dimebag při té příležitosti hrál na ulici a vybíral do klobouku. Krásné a bláznivé časy, fakt.

K.K. Downing se v létě objeví se svou kapelou KK'S PRIEST na Masters of Rock ve Vizovicích! Takže na jednom festivalu uvidíte klasickou sestavu JUDAS PRIEST, jen ve více kapelách.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace