Nový Spark
venku od 1. prosince
BIOHAZARD potvrzují reunion klasické sestavy, chystají se nahrávat, dokončit dokument a přijet na Brutal

BIOHAZARD potvrzují reunion klasické sestavy, chystají se nahrávat, dokončit dokument a přijet na Brutal

Hardcoroví velikáni BIOHAZARD šli od sebe někdy v roce 2016, kdy kapelu opustil baskytarista Scott Roberts. Kapelník Billy Graziadei se od té doby věnoval mimo jiné projektu POWERFLO, vydal však i dvě sólové desky pod jménem BILLYBIO. Nikdy přitom nevylučoval, že sestavu zase přivede k životu a naváže na zatím poslední album „Reborn in Defiance“ z roku 2012.

Tak by se mělo stát příští rok. BIOHAZARD chtějí oslavit 35 let od svého zrodu a vracejí se v klasické sestavě Billy Graziadei (zpěv, kytara), Evan Seinfeld (zpěv, baskytara), Bobby Hambel (kytara) a Danny Schuler (bicí).

BIOHAZARD na Sparkshopu

„Život je krátký, stane se během něj spousta věcí, a než si to stihnete uvědomit, je pozdě. Proto jsem nesmírně vděčný za šanci pustit se do toho znovu, zapomenout na minulost a soustředit se na budoucnost. Kapela i skvělé časy, které jsme spolu zažili, mi chyběli,“ říká bubeník Danny Schuler.

BIOHAZARD už ohlásili první koncerty sezony 2023, mezi nimi i ten na festivalu Brutal Assault v Jaroměři. V plánu je i dokončení dokumentárního filmu o kapele a návrat do studia, kam se kapela chystá zavřít hned zkraje nového roku.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
09.12. ÁRSTÍDIR
09.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
10.12. URIAH HEEP
10.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
11.12. ELUVEITIE, AMORPHIS, DARK TRANQUILITY, NAILED TO OBSCURITY
13.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
14.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
15.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace