Nový Spark
venku od 3. června
Bizarní a vyšinutá show LINDEMANN na CD a DVD

Bizarní a vyšinutá show LINDEMANN na CD a DVD

Za necelé dva měsíce, konkrétně 21. května, se na trhu objeví titul „Live In Moscow“ se záznamem loňského koncertu dua LINDEMANN. Nosič si můžete už teď předobjednat exkluzivně v našem Sparkshopu.

EXKLUZIVNĚ: Předobjednejte si „Live In Moscow“ LINDEMANN hned teď

Jelikož se cesty Tilla Lindemanna a Petera Tägtgrena vloni na podzim rozešly, půjde o jedinečnou příležitost zavzpomínat na jejich ujetou show, kterou v této podobě už znovu neuvidíme. Během jejich historicky prvního tour se na velkoplošné obrazovce promítaly bizarní sexuálně explicitní vizuály včetně porna s Tillem v hlavní roli, vzduchem létaly salvy sladkých zákusků či mrtvé ryby. Není divu, že vystoupení bylo přístupné od 18 let.Záznam koncertu z ruské metropole, který proběhl vloni v březnu, je už teď k dispozici ve formátech DVD, Blu-ray a v deluxe edici (CD + Blu-ray). Malou ukázku v podobě živáku Allesfresser najdete na konci článku.

SPECIÁLNÍ AKCE: Ke každé objednávce vám zdarma přibalíme loňský lednový Fakker s LINDEMANN na titulce. V časopise si můžete přečíst exkluzivní pětistránkový rozhovor s dlouholetým režisérem klipů RAMMSTEIN a LINDEMANN Zoranem Bihaćem.


Live In Moscow tracklist:

01 Skills In Pills
02 Lady Boy
03 Fat
04 Frau & Mann
05 Ich Weiss Es Nicht
06 Allesfresser
07 Knebel
08 Home Sweet Home
09 Cowboy
10 Golden Shower
11 Blut
12 Platz Eins
13 Praise Abort
14 Fish On
15 Ach So Gern
16 Gummi
17 Steh Auf


Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace