Nový Spark
venku od 1. března
BLACK TIGER v Kluboofka TV Live

BLACK TIGER v Kluboofka TV Live

Hrdí vlajkonoši AOR, olomoučtí BLACK TIGER, vystoupili v rámci série Kluboofka Live. Na záznam jejich pětiskladbového vystoupení v režii Kluboofka TV se můžete podívat níže.

BLACK TIGER patří ke stálicím české rockové scény. Krom tuzemských festivalů však za sebou mají též hraní na festivalech v Německu, Itálii, Rakousku, Maďarsku nebo Polsku, přičemž na pódiích se setkali s řadou žánrově spřízněných zahraničních jmen, od HOUSE OF LORDS, přes PRETTY MAIDS až třeba po HARDLINE, které v roce 2019 doprovodili na vybraných zastávkách jejich evropského turné. Vrcholem dosavadní koncertní kariéry kapely BLACK TIGER je vystoupení na prestižním festivalu H.E.A.T. v německém Ludwigsburgu téhož roku, kde zahráli jako vůbec první zástupce z České republiky!

Na rok 2022 kapela plánuje evropské turné s německou hardrockovou kapelou DEVICIOUS se zastávkami v Německu, Holandsku, Belgii a Švýcarsku. A hlavně – připravuje nahrávání druhého alba, které bude opět probíhat v Itálii ve studiu Tanzan Music s producentem Mariem Percudanim, jenž se podílel už na jejich debutu.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace