Nový Spark
venku od 1. července
Olomouckým BLACK TIGER pokřtí novinku David Reece (ex-ACCEPT)

Olomouckým BLACK TIGER pokřtí novinku David Reece (ex-ACCEPT)

Nové album „Alive“ olomouckých rockerů BLACK TIGER vychází 2. května a o dva dny později, tedy 4. května, jej pokřtí v olomoucké rockové svatyni, Bounty Rock Café.

FB UDÁLOST ZDE

Na křest zbrusu nového alba přislíbilo účast několik zajímavých zahraničních hostů. V první řadě je to americký zpěvák David Reece, který se proslavil působením v legendárních ACCEPT, se kterými nazpíval album „Eat The Heat“. Dále působil v BONFIRE nebo vlastním hardrockovém projektu BANGALORE CHOIR. Z alba David zazpívá s BLACK TIGER duet „This Broken Road“ a spolu s dalším hostem, kytaristou a zpěvákem Mariem Percudanim (ex. HARDLINE) pak představí také vlastní set složený z největších Davidových hitů! Mario s BLACK TIGER zahraje akustickou „What If“ a ve skladbě „Invisible“, kde se představí také jako zpěvák, se k němu přidá talentovaná italská zpěvačka Beatrice Carniel. Křest nového alba BLACK TIGER tak slibuje pestrý rockový večer. Začátek ve 20:00.


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace