Nový Spark
venku od 1. července
Bleskovky pro 19. 7. 2015

Bleskovky pro 19. 7. 2015

Koncem srpna vyjde na CD a DVD živák „Live at the Moore“ od MAD SEASON, tedy kapely, ve které hráli zesnulý frontman ALICE IN CHAINS Layne Staley a kytarista PEARL JAM Mike McCready. Záznam, dříve dostupný na VHS, obsahuje koncert z dubna roku 1995.


Veteráni zvukového extrému EXTREME NOISE TERROR vydají 5. listopadu své šesté album. Bude bez názvu a jako nováček se na něm uvede zpěvák Ben McCrow, bývalý člen GOREROTTED, respektive THE ROTTED.


SABATON v srpnu natočí své vystoupení na festivalu Sabaton Open Air konaném v domovském Falunu a začátkem příštího roku ho vydají jako živák na DVD/Blu-ray.


Djentaři THE SAFETY FIRE se rozpadli. Kapela o rozchodu informovala už 1. dubna, většina fanoušků to tehdy ale pochopila jako aprílový žert. Teď celou věc uvedla na pravou míru a potvrdila, že o žert nešlo.


Bývalý bubeník AC/DC Phil Rudd (foto) byl zase zatčen. Jen pár dní poté, co u soudu vyfasoval osm měsíců domácího vězení kvůli nebezpečnému vyhrožování a držení omamných látek, si pro něho policie přišla domů znovu. Podle zpravodajského webu Stuff.co.nz se v tu dobu nacházel ve společnosti prostitutek, ačkoliv jaký je důvod jeho zatčení, neřekl ani jeho právník Craig Tuck: „Můžu říct jen to, že byl zatčen a v pondělí ho čeká soudní přelíčení. Víc teď říct nemůžu a říkám to každému, kdo mi volá.“


Norští progresivní deathmetalisté IN VAIN začali pracovat na nástupci alba „Ænigma“ z roku 2013. Pokud vše půjde dobře, dočkáme se ho příští rok.


ONE MACHINE, formace, za kterou stojí bývalý kytarista TESTAMENT či FORBIDDEN Steve Smyth, vydají 18. září své druhé album „The Final Cull“.


SAINT ASONIA, kapela, jež dali dohromady Adam Gontier (ex-THREE DAYS GRACE) a Mike Mushok (STAIND) streamují už třetí song ze svého bezejmenného debutu, jenž jim vyjde 31. července. Tentokrát vybrali skladbu „Let Me Live My Life“.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
18.07. VOIVOD, ACID FORCE
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace