Nový Spark
venku od 1. prosince
Bleskovky pro 22. 8. 2015

Bleskovky pro 22. 8. 2015

První díl nové trilogie Geoffa Tatea OPERATION: MINDCRIME (foto) s názvem „The Key“ vyjde teprve 18. září, zpěvák už prý má ale nahraný rovnou i díl druhý a z velké části i ten třetí. Vše chce mít hotové v říjnu. Mimochodem, v listopadu máme OPERATION: MINDCRIME na Zimním Masters of Rock!


NIGHTWISH 30. října vydají v limitované edici tour edici svého aktuálního studiového alba „Endless Forms Most Beautiful“. Návdavkem bude obsahovat DVD se všemi 21 video epizodami z nahrávání, dvěma dosud nevydanými klipy, pěti minidokumenty a rozsáhlou fotogalerií.


Aktuální album FEAR FACTORY „Genexus“ boduje nejen ve Sparku, kde se stalo čtvrtým nejlepším albem měsíce srpna. V oficiálním prodejním žebříčku IFPI se u nás dostalo na 42. příčku, což je jen o pět míst níž, než kam to FEAR FACTORY dopracovali doma v USA. Vůbec nejlepšího umístění kapela dosáhla v Irsku (7.), Austrálii (15.) a Německu (17.).


DEFTONES odkládají vydání svého osmého studiového alba na konec listopadu. Kapela už ho má prý nahrané, musí však doladit ještě mix, mastering a také jeho grafickou podobu.


Kytarista George Lynch dokončuje debutové album nového projektu THE INFIDELS. Zapojení jsou do něho i zpěvák Angelo Moore (FISHBONE), basák Pancho Tomaselli (TOWER OF POWER) a bubeník Chris Moore.


Domácí SEBASTIEN odhalili jména dalších hostů, kteří se objeví na jejich 25. září vycházející novince „Dark Chambers of Déjà Vu“ - k už dřív oznámenému Zaku Stevensovi (CIRCLE II CIRCLE) přibyla zpěvačka SIRENIE Ailyn Giménez a taky bývalý zpěvák BLACK SABBATH Tony Martin, který kapelu doprovodil i během loňského vystoupení na Masters of Rock.


Švédští THIS GIFT IS A CURSE, jejichž tvorba absorbuje vlivy sludge, hardcore i black metalu, streamují skladbu „Swinelord“ ze své albové novinky „All Hail the Swinelord“, vycházející 16. října u Season of Mist.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
07.12. PRODIGY
08.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
08.12. HARLEJ
09.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
09.12. HARLEJ
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace