Nový Spark
venku od 1. července
Bleskovky pro 22. 8. 2015

Bleskovky pro 22. 8. 2015

První díl nové trilogie Geoffa Tatea OPERATION: MINDCRIME (foto) s názvem „The Key“ vyjde teprve 18. září, zpěvák už prý má ale nahraný rovnou i díl druhý a z velké části i ten třetí. Vše chce mít hotové v říjnu. Mimochodem, v listopadu máme OPERATION: MINDCRIME na Zimním Masters of Rock!


NIGHTWISH 30. října vydají v limitované edici tour edici svého aktuálního studiového alba „Endless Forms Most Beautiful“. Návdavkem bude obsahovat DVD se všemi 21 video epizodami z nahrávání, dvěma dosud nevydanými klipy, pěti minidokumenty a rozsáhlou fotogalerií.


Aktuální album FEAR FACTORY „Genexus“ boduje nejen ve Sparku, kde se stalo čtvrtým nejlepším albem měsíce srpna. V oficiálním prodejním žebříčku IFPI se u nás dostalo na 42. příčku, což je jen o pět míst níž, než kam to FEAR FACTORY dopracovali doma v USA. Vůbec nejlepšího umístění kapela dosáhla v Irsku (7.), Austrálii (15.) a Německu (17.).


DEFTONES odkládají vydání svého osmého studiového alba na konec listopadu. Kapela už ho má prý nahrané, musí však doladit ještě mix, mastering a také jeho grafickou podobu.


Kytarista George Lynch dokončuje debutové album nového projektu THE INFIDELS. Zapojení jsou do něho i zpěvák Angelo Moore (FISHBONE), basák Pancho Tomaselli (TOWER OF POWER) a bubeník Chris Moore.


Domácí SEBASTIEN odhalili jména dalších hostů, kteří se objeví na jejich 25. září vycházející novince „Dark Chambers of Déjà Vu“ - k už dřív oznámenému Zaku Stevensovi (CIRCLE II CIRCLE) přibyla zpěvačka SIRENIE Ailyn Giménez a taky bývalý zpěvák BLACK SABBATH Tony Martin, který kapelu doprovodil i během loňského vystoupení na Masters of Rock.


Švédští THIS GIFT IS A CURSE, jejichž tvorba absorbuje vlivy sludge, hardcore i black metalu, streamují skladbu „Swinelord“ ze své albové novinky „All Hail the Swinelord“, vycházející 16. října u Season of Mist.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace