Nový Spark
venku od 28. června
Bleskovky pro 22. 9. 2015

Bleskovky pro 22. 9. 2015

Němečtí gotičtí veteráni LACRIMOSA pracují na albu pojmenovaném „Hoffung“. Očekávat ho můžeme 6. listopadu.


Norští blackmetaloví pohani KAMPFAR budou mít 13. listopadu venku albovou novinku „Profan“.


EPICA prý má připravených pětadvacet songů pro příští album. Zdá se, že nizozemští symfonici si tak budou muset brzy zabookovat studio…


Fanoušci AC/DC by si měli pohlídat říjnové vydání knihy Live Wire, která je životním portrétem zesnulého zpěváka Bona Scotta, pod kterou je autorsky podepsáno trio Scottových přátel John Darcy, jeho manželka Gabby a jistá Mary Renshaw, kteří s ním prožili léta nejen na cestách.


Posthardcoristé ALEXISONFIRE se před čtyřmi lety rozpadli, letos v březnu dali zase dohromady, a teď potvrzují, že jejich návrat je definitivní.


ARCH ENEMY se svým posledním albem „War Eternal“ zaznamenali ohromný úspěch a tak se není co divit, že na jeho nástupce zatím nemyslí. Podle kytaristy Michaela Amotta nevyjde dřív jak v roce 2017.


Brazilští powermetalisté SHADOWSIDE budou své chystané album nahrávat opět se švédským borcem Fredrikem Nordströmem, který jim produkoval už minulé album „Inner Monster Out“. Hlavně ale proslul spoluprácí s kapelami jako jsou IN FLAMES, ARCH ENEMY nebo AT THE GATES.


Deathcoroví zabijáci FIT FOR AN AUTOPSY (foto) budou mít 2. října venku album „Absolute Hope, Absolute Hell“, ze kterého teď streamují skladbu „Murder in the First“.

Nový Spark
venku od 28. června
Kalendář akcí
18.07. Gothoom
19.07. Enter The Eternal Fire
21.07. Combichrist
22.07. Decapitated, Aborted, Une Misere
23.07. Rolo Tomassi, Cryptodira, Loathe
23.07. Gruesome, Nervochaos
25.07. Skunk Anansie
01.08. Rock pod Kameňom
02.08. Motonálet
03.08. Ostrava v Plamenech
A co FAKKER!?