Nový Spark
venku od 2. srpna
Bleskovky pro 28. 4. 2015

Bleskovky pro 28. 4. 2015

Kytarista PRIMAL FEAR Magnus Karlsson pracuje na druhém dílu své sólové nahrávky „Free Fall“ (2013). Jako hosté se na ní objeví například Jorn Lande, Tony Martin (ex-BLACK SABBATH), Joe Lynn Turner (ex-RAINBOW), Jakob Samuel (THE POODLES) či Harry Hess (HAREM SCAREM).


Deathcoristé VEIL OF MAYA vydají své nové album „Matriarch“ 12. května. Nahrávka bude premiérou pro zpěváka Lukase Magyara.


Glamrockeři z let dávno minulých BRITNY FOX spáchali už druhý comeback a připravují prý nové album.


Max Cavalera (foto) prozradil, že v srpnu vycházející novinka SOULFLY ponese název „Archangel“. Maxovi už pro ni zbývá dodělat jen nějaké vokály, jinak už je prý hotová.


Vydání nové knihy Coreyho Taylora You´re Making Me Hate You bylo z červnového termínu odsunuto na červenec.


Powermetalisté BLACK MAJESTY vydají koncem července nové album „Cross of Thorns“, nahrávané s Rolandem Grapowem. Půjde o první desku bez českého bubeníka Pavla Konvalinky, kterého letos nahradil jistý Ben Wignall, a zároveň první album, na které se jako oficiální člen zapsal i basák Evan Harris.


Jako oslava letošního comebacku SAVATAGE vyjde 19. června kolekce „Return to Wacken“ obsahující živé songy ze dvou dosavadních vystoupení, které kapela odehrála na německém festivalu ve Wackenu.


ATREYU pojmenovali své comebackové album „Long Live“. Vydají ho v září.


Švédští hardcoroví veteráni REFUSED jsou znovu spolu a 30. června vydají po sedmnácti letech nové album „Freedom“.

Nový Spark
venku od 2. srpna
Kalendář akcí
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace