Nový Spark
venku od 1. listopadu
BODOM AFTER MIDNIGHT vydají Alexiho poslední songy

BODOM AFTER MIDNIGHT vydají Alexiho poslední songy

Od smrti mistra metalové kytary uběhly už více než dva měsíce, a spousta fanoušků se stále nemůže smířit s faktem, že mistr Laiho už nezahraje ani jeden riff. Částečnou náplastí jim může být EP, které vyjde v dubnu.

BODOM AFTER MIDNIGHT stačili s Alexim natočit tři nové songy. Dva jsou přísně původní, a třetí je cover z klenotnice severského temno metalu. Song „Where Dead Angels Lie“ od DISSECTION je více než symbolickým gestem.

OBJEDNAT EP A TRIČKO NA SPARKSHOPUNový minidisk ponese název „Paint the Sky with Blood“ a vyjde 23. dubna. „Jako kdybychom pustili zvíře naposled z klece. Alexiho odkaz nikdy nezmizí, a my jsme pyšní, že jsme mohli být jeho součástí,“ uvedla v oficiálním prohlášení kapela.

V aktuálním únorovém čísle najdete vzpomínkový profil Alexiho Laiha v rubrice Rockoví mohykáni a mega poster. K sehnání v dobrých trafikách nebo v našem Sparkshopu.


Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
26.11. VIO-LENCE, XENTRIX, WHIPLASH, ARTILLERY
26.11. SONATA ARCTICA, ELEINE
02.12. CHRIS BAY
03.12. WINTER MASTERS OF ROCK
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
09.12. ARSTÍDIR
09.12. LEAVE'S EYES
10.12. URIAH HEEP
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. CROBOT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace