Nový Spark
venku od 1. března
BONFIRE mají opět nového zpěváka, ambiciózní kapelní plány změna neohrozila

BONFIRE mají opět nového zpěváka, ambiciózní kapelní plány změna neohrozila

Němečtí hard´n´heavy veteráni BONFIRE mají nového zpěváka. Za posledních sedm let už čtvrtého. Kapela poslední měsíce trávila opětovným nahrávání svých prvních tří alb, které mají vyjít v novém kabátě při příležitosti premiéry filmového dokumentu o kapele, který doplní rovněž kniha z pera kapelníka Hanse Zillera.

Krátce před koncem tohoto procesu však sestavu opustil Alexx Stahl a BONFIRE se opět ocitli v situaci, kdy museli rychle reagovat. Ale snad že nebyla až tak nová, poradili si s ní takřka okamžitě a světu teď mohou představit původem řeckého rodáka vystupujícího pod uměleckým pseudonymem Dyan.

BONFIRE na Sparkshopu

A jelikož si personálními trably nenechali překazit plány, můžou aktualizovanou sestavu uvést přepracovanou skladbou „Fantasy“, která je k nalezení na jejich druhém albu „Fireworks“ (1987).

„Dyanův hlas jsem si zamiloval hned jak jsem ho slyšel. Během čtrnácti dnů nahrál pětatřicet skladeb a prokázal neuvěřitelnou sílu a kondici. Celá kapela je z něho nadšená a jsme přesvědčení, že pomůže BONFIRE dostat zpět do první ligy rock´n´rollu,“ chválí nového člena Ziller.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace