Nový Spark
venku od 1. června
Bourat zdi a nestavět další, hlásí GRETA VAN FLEET

Bourat zdi a nestavět další, hlásí GRETA VAN FLEET

Mladí pašáci z GRETY VAN FLEET odpočítávají poslední dny do vydání nového alba „The Battle At Garden’s Gate“. Nahrávka vyjde 16. dubna u Lava / Republic, ještě předtím tu máme další ukázku.

Předchozí i chystanou tvorbu GRETY VAN FLEET pořídíte v našem Sparkshopu

Nejnovější singlový počin kapely, který následuje po předchozích ukázkách „Heat Above“, „Age Of Machine“ a „My Way, Soon“, nese název „Broken Bells“. Podle basáka Sama Kiszky je skladba o tom, jak – obrazně řečeno – bourat zdi a nestavět nové.

Muzikant se také pokusil popsat, jak se GRETA VAN FLEET posunuli jako kapela od roku 2018, kdy vydali debut „Anthem Of The Peaceful Army“. „Změnilo se asi všechno kromě toho, díky čemu tady vůbec jsme - tedy naše vnímání světa, samotného života a toho, co vlastně znamená být umělec a také součást této krásné a úžasné společnosti. Lépe jsme pochopili, proč tady vlastně všichni jsme.“

„Když jsme vyrůstali, měli jsme kolem sebe jakýsi štít. Když jsme pak začali hodně cestovat a poznávat nové a odlišné lidi i různé kultury, naše definice toho, co je ‚normální‘, se změnila,“ dodává bubeník Danny Wagner.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
16.07. ANTHRAX - live stream
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace