Nový Spark
venku od 3. června
Zpěvák GRETA VAN FLEET se přihlásil k LGBT+ komunitě, podpořil ho Rob Halford

Zpěvák GRETA VAN FLEET se přihlásil k LGBT+ komunitě, podpořil ho Rob Halford

Josh Kiszka, zpěvák skupiny GRETA VAN FLEET, se veřejně přihlásil jako člen LGBT+ komunity, podporu našel i u frontmana JUDAS PRIEST.

Kiszka napsal na Instagram prohlášení, že „je již osm let v láskyplném vztahu se svým přítelem“. Napsal také, že jeho blízcí vědí, jak je důležité sdílet tento fakt veřejně. Vysvětlil, že se rozhodl pro veřejný „coming out“, protože jeho domovský stát Tennessee vydal v posledním roce nespočet zákonů zaměřených proti LGBT+. „Je nezbytné, abych pravdivě promluvil nejenom za sebe, ale i v naději, že změním srdce, myšlení i zákony v Tennessee i mimo něj,“ napsal dále Kiszka. Halford, který se k homosexualitě veřejně přihlásil v roce 1998, okomentoval Kiszkův příspěvek a přidal sérii emotikonů.

Senát v Tennessee nedávno schválil zákon, který se pokouší diskriminovat LGBTQ+ obyvatele tím, že kodifikuje „pohlaví“ jako „neměnné biologické pohlaví osoby, které je určeno anatomií a genetikou existující v době narození a důkazy o biologickém pohlaví osoby.“ V březnu guvernér státu Tennessee Bill Lee podepsal zákon, který zabraňuje transgender mládeži v přístupu k osvědčené lékařské péči přiměřené věku. Od roku 2015 vydal stát Tennessee 15 zákonů proti LGBT+.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace