Nový Spark
venku od 1. prosince
Brněnská Bouře vrátí příští rok Špilas do metalových devadesátek

Brněnská Bouře vrátí příští rok Špilas do metalových devadesátek

V Brně se první červnový den příštího roku uskuteční první ročník zcela nového festivalu: Brněnská Bouře. V samotném centru jihomoravské metropole se odehraje to, čemu organizátoři říkají „jednodenní návrat do devadesátých let, aneb BackTo The ROOTs“.

Za festivalem stojí trojice zkušených promotérů z devadesátých let v čele s matadorem nejen brněnské metalové scény Parambou, kteří chtějí na jeden den oživit vzpomínky na doby svého mládí. Tomu samozřejmě odpovídá i sestava kapel, která je vskutku jedinečná a nabídne to nejlepší z kapel, které v devadesátých letech budovaly a tvořily dějiny naší metalové scény. Je to festival bez headlinerů, protože každá kapela tady je headliner. Během dne se postupně představí kapely ASGARD, COLOSALIST, DEBUSTROL, DEPRESY, GODLESS TRUTH, ISACAARUM, SHAARK a TROLLECH.

Festival proběhne 1. června v úžasných prostorech brněnského hradu Špilberk. Sledujte FB festivalu, pro přísun veškerých novinek, a že jich nebude málo.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
29.11. CRIMSON MARATHON
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace