Nový Spark
venku od 2. května
Brněnská Bouře vrátí příští rok Špilas do metalových devadesátek

Brněnská Bouře vrátí příští rok Špilas do metalových devadesátek

V Brně se první červnový den příštího roku uskuteční první ročník zcela nového festivalu: Brněnská Bouře. V samotném centru jihomoravské metropole se odehraje to, čemu organizátoři říkají „jednodenní návrat do devadesátých let, aneb BackTo The ROOTs“.

Za festivalem stojí trojice zkušených promotérů z devadesátých let v čele s matadorem nejen brněnské metalové scény Parambou, kteří chtějí na jeden den oživit vzpomínky na doby svého mládí. Tomu samozřejmě odpovídá i sestava kapel, která je vskutku jedinečná a nabídne to nejlepší z kapel, které v devadesátých letech budovaly a tvořily dějiny naší metalové scény. Je to festival bez headlinerů, protože každá kapela tady je headliner. Během dne se postupně představí kapely ASGARD, COLOSALIST, DEBUSTROL, DEPRESY, GODLESS TRUTH, ISACAARUM, SHAARK a TROLLECH.

Festival proběhne 1. června v úžasných prostorech brněnského hradu Špilberk. Sledujte FB festivalu, pro přísun veškerých novinek, a že jich nebude málo.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace