Nový Spark
venku od 1. června

BROKEN HOPE hlásí změny v sestavě

Deathmetalisté BROKEN HOPE, kteří se loni vrátili na scénu s albem „Omen of Disease“, se rozešli s kytaristou Chuckem Wepferem a basákem Shaunem Glassem. Oba dávají přednost své druhé kapele THE BLOODLINE. Do BROKEN HOPE namísto nich nastupují kytarista Matt Szlachta (ex-CHIMAIRA, DIRGE WITHIN) a basák Diego Soria, který od loňska hraje s deathmetalovými DISGORGE. Oba se tak zapojí do příprav nového studiového alba, které chtějí BROKEN HOPE vydat už v příštím roce. Kromě něj se ale za pár měsíců dočkáme i live CD/DVD se záznamem jejich letošního vystoupení na festivalu Brutal Assault. Nalákat vás zatím může následující video!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo