Nový Spark
venku od 1. března
Bruce Dickinson si zahraje v hororu inspirovaným hudbou kapely ABBA

Bruce Dickinson si zahraje v hororu inspirovaným hudbou kapely ABBA

O zpěvákovi IRON MAIDEN se v posledních týdnech píše hlavně v souvislosti s avizovaným vydáním jeho očekávané sólovky „The Mandrake Project“. Bruce Dickinson však zjevně koketuje i se světem stříbrného plátna. Objevit by se měl v připravovaném hororu Bjorn of the Dead.

A dle popisu se nebudeme jen bát, ale i smát. Hlavními postavami filmu jsou totiž členové tribute bandu švédské kapely ABBA, který si říká ABBATOIR, a kteří se „ocitnou uvězněni spolu s dalšími tribute kapelami v nočním klubu, zatímco venku začíná apokalypsa“. „Bjorn a jeho kapela musí spolupracovat, aby zachránili sebe, lidstvo i budoucnost hudby,“ říká k příběhu kanadská režisérka Elza Kephart, která má zatím na kontě nepříliš dobře hodnocenou hororovou komedii Slaxx.

Bruce Dickinson na Sparkshopu

Chybět filmu nemají krvežízniví nemrtví, spousta gore a vedle Bruce i řada dalších osobností ze světa rockové hudby, které se mihnou v menších či větších rolích. Že bude zpěvák IRON MAIDEN ohlášen mezi prvními je nabíledni, jelikož pod scénářem i produkcí filmu je podepsán Bruceův syn Austin Dickinson.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
11.03. IDLES
13.03. AVATAR
14.03. THERION
14.03. FIREWIND, MASTERPLAN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace