Nový Spark
venku od 1. července
Bruce Dickinson si zahraje v hororu inspirovaným hudbou kapely ABBA

Bruce Dickinson si zahraje v hororu inspirovaným hudbou kapely ABBA

O zpěvákovi IRON MAIDEN se v posledních týdnech píše hlavně v souvislosti s avizovaným vydáním jeho očekávané sólovky „The Mandrake Project“. Bruce Dickinson však zjevně koketuje i se světem stříbrného plátna. Objevit by se měl v připravovaném hororu Bjorn of the Dead.

A dle popisu se nebudeme jen bát, ale i smát. Hlavními postavami filmu jsou totiž členové tribute bandu švédské kapely ABBA, který si říká ABBATOIR, a kteří se „ocitnou uvězněni spolu s dalšími tribute kapelami v nočním klubu, zatímco venku začíná apokalypsa“. „Bjorn a jeho kapela musí spolupracovat, aby zachránili sebe, lidstvo i budoucnost hudby,“ říká k příběhu kanadská režisérka Elza Kephart, která má zatím na kontě nepříliš dobře hodnocenou hororovou komedii Slaxx.

Bruce Dickinson na Sparkshopu

Chybět filmu nemají krvežízniví nemrtví, spousta gore a vedle Bruce i řada dalších osobností ze světa rockové hudby, které se mihnou v menších či větších rolích. Že bude zpěvák IRON MAIDEN ohlášen mezi prvními je nabíledni, jelikož pod scénářem i produkcí filmu je podepsán Bruceův syn Austin Dickinson.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace