Nový Spark
venku od 2. dubna
Budou všechny desky RAMMSTEIN staženy z prodeje? Kapela se obrátila na právníky.

Budou všechny desky RAMMSTEIN staženy z prodeje? Kapela se obrátila na právníky.

Dnes měl být velký den, kdy vyjde nová edice klasické desky RAMMSTEIN „Sehnsucht“. Jenže frontman kapely Till Lindemann je nyní persona non grata, protože ho několik žen obvinilo ze zdrogování a znásilnění. Nová reedice se zatím nesmí prodávat. Co bude dál?

Od Lindemanna se distancovalo jeho knižní nakladatelství Kiepenheuer & Witsch, nyní je otázkou, jak bude věc řešit hudební label kapely. 9. června měla vyjít drahá, luxusní edice druhého alba RAMMSTEIN „Sehnsucht“, ale její budoucnost je nejistá. Jak to dopadne s ostatními alby kapely, budou staženy z prodeje, dokud se celá věc nevyřeší?

Nová edice „Sehnsucht“ má remasterovaný HD zvuk, nachází se na ní původních jedenáct skladeb, které doplňuje bonus v podobě nově smíchaného kousku „Spiel mit mir“. Jedná se o osmipanelový digipak Blu-ray formátu obsahující čtyřicetistránkový booklet, servírovaný ve stříbrném pouzdře. Grafika je přepracovaná, ovšem podílel se na ní původní autor Dirk Rudolph. Kdy se fanoušci sběratelské edice dočkají, zatím není známo.

Kapela se kvůli anonymním obviněním ze zdrogování a sexuálních útoků frontmana na koncertech obrátila na právníky. Turné kapely je v plném proudu a zastavovat zatím není v plánu. Aby se fanynky cítily na koncertech bezpečněji, skupina ohlásila určité změny – nebude fungovat tzv. nultá řada a odpadnou i veškeré večírky před a po vystoupení.

Nakupte dřív, než bude pozdě! Starší alba i merch RAMMSTEIN najdete na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
10.05. VENDED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace