Nový Spark
venku od 1. července

BUXTON TOUR 2014: zakázanÝovoce a FIVE O’CLOCK TEA

BUXTON TOUR 2014 SERVÍRUJE zakázanÝovoce a FIVE O’CLOCK TEA


Společné turné kapel zakázanÝovoce a Five O’Clock Tea je zároveň první souvislou koncertní linií, na kterou s partou zakázanÝovoce vyráží jejich nový kytarista Laff. Na deseti klubových zastávkách se budete moci potkat i s pražskou rockovou stálicí Dilated.
Jarní BUXTON TOUR 2014 organizované agenturou Alfedus music je lahůdkou připravenou dle osvědčeného receptu: kombinaci křišťálově čistého rocku a melodického punk rocku tentokrát doplní i špetka crossoveru.
Kapela zakázanÝovoce nabírá dech po úspěšné loňské United Federation Tour se slovenskými Zoči Voči a náhlé personální změně na postu kytaristy. Během příprav páté studiové desky stihne své fanoušky potěšit desítkou koncertů, kterými se rozloučí s aktuální deskou Život se tě neptá na klubových pódiích.


Five O’Clock Tea, šestičlenná parta v čele s éterickou zpěvačkou Morgan, vstoupil do osmého roku své existence a stále si získává nové posluchače. „Na jarní Buxton tour se těšíme hned z několika důvodů: na podzim jsme moc klubů neobjeli, takže si to hodláme jarem pořádně vynahradit, nepochybně prohloubíme už tak přátelský vztahy se členy kapel zakázanÝovoce a Dilated a za sebe doufám, že oslovíme další fanoušky a poznáme nový lidi; přece jenom s kapelou, co má nádech punku, jsme snad nikdy turné nejeli“, podotýká kytarista Dirt.


Poslední palbou do vašich uší budou Dilated, kteří v současné době pracují na nové desce.
Vstupenky v předprodeji lze získat na ZDE ,kde lze taktéž využít službu Cool Ticket a zakoupit si lístek do chytrého telefonu. Více ZDE

koncertní menu se podává během celého dubna:

10.4. Praha, klub Futurum
11.4. Klatovy, Music club U Košile
12.4. Jaroměř, klub Bastion 35
18.4. Tišnov, RockStar Café
19.4. Havlíčkův Brod, Klub Oko
20.4. Želeč u Tábora, KD
25.4. Liberec, klub Viadukt
26.4. Domažlice, klub Death Magnetic


Akreditace se poskytují na základě předem zveřejněného článku nebo oficiálního plakátu na akci či vyvěšením na kulturním či společenském portálu. Žádost o akreditaci prosím posílejte nejpozději dva dny před vybraným koncertem na adresu aneta.hola@alfedus.com. V případě zájmu o další informace, fotografie v tiskové kvalitě nebo rozhovor využijte prosím níže uvedeného kontaktu.

Více informací získáte na:
zakazanyovoce.cz

facebook.com/zakazanYovoce

bandzone.cz/zakazanyovoce

fiveoclocktea.com

facebook.com/Fiveoclocktea


bandzone.cz/fiveoclocktea

dilated.cz


facebook.com/dilated.cz

bandzone.cz/dilated

alfedusmusic.cz

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace