Nový Spark
venku od 1. února

BUXTON TOUR 2014: zakázanÝovoce a FIVE O’CLOCK TEA

BUXTON TOUR 2014 SERVÍRUJE zakázanÝovoce a FIVE O’CLOCK TEA


Společné turné kapel zakázanÝovoce a Five O’Clock Tea je zároveň první souvislou koncertní linií, na kterou s partou zakázanÝovoce vyráží jejich nový kytarista Laff. Na deseti klubových zastávkách se budete moci potkat i s pražskou rockovou stálicí Dilated.
Jarní BUXTON TOUR 2014 organizované agenturou Alfedus music je lahůdkou připravenou dle osvědčeného receptu: kombinaci křišťálově čistého rocku a melodického punk rocku tentokrát doplní i špetka crossoveru.
Kapela zakázanÝovoce nabírá dech po úspěšné loňské United Federation Tour se slovenskými Zoči Voči a náhlé personální změně na postu kytaristy. Během příprav páté studiové desky stihne své fanoušky potěšit desítkou koncertů, kterými se rozloučí s aktuální deskou Život se tě neptá na klubových pódiích.


Five O’Clock Tea, šestičlenná parta v čele s éterickou zpěvačkou Morgan, vstoupil do osmého roku své existence a stále si získává nové posluchače. „Na jarní Buxton tour se těšíme hned z několika důvodů: na podzim jsme moc klubů neobjeli, takže si to hodláme jarem pořádně vynahradit, nepochybně prohloubíme už tak přátelský vztahy se členy kapel zakázanÝovoce a Dilated a za sebe doufám, že oslovíme další fanoušky a poznáme nový lidi; přece jenom s kapelou, co má nádech punku, jsme snad nikdy turné nejeli“, podotýká kytarista Dirt.


Poslední palbou do vašich uší budou Dilated, kteří v současné době pracují na nové desce.
Vstupenky v předprodeji lze získat na ZDE ,kde lze taktéž využít službu Cool Ticket a zakoupit si lístek do chytrého telefonu. Více ZDE

koncertní menu se podává během celého dubna:

10.4. Praha, klub Futurum
11.4. Klatovy, Music club U Košile
12.4. Jaroměř, klub Bastion 35
18.4. Tišnov, RockStar Café
19.4. Havlíčkův Brod, Klub Oko
20.4. Želeč u Tábora, KD
25.4. Liberec, klub Viadukt
26.4. Domažlice, klub Death Magnetic


Akreditace se poskytují na základě předem zveřejněného článku nebo oficiálního plakátu na akci či vyvěšením na kulturním či společenském portálu. Žádost o akreditaci prosím posílejte nejpozději dva dny před vybraným koncertem na adresu aneta.hola@alfedus.com. V případě zájmu o další informace, fotografie v tiskové kvalitě nebo rozhovor využijte prosím níže uvedeného kontaktu.

Více informací získáte na:
zakazanyovoce.cz

facebook.com/zakazanYovoce

bandzone.cz/zakazanyovoce

fiveoclocktea.com

facebook.com/Fiveoclocktea


bandzone.cz/fiveoclocktea

dilated.cz


facebook.com/dilated.cz

bandzone.cz/dilated

alfedusmusic.cz

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace