Nový Spark
venku od 1. prosince
Bývalý bubeník CRADLE OF FILTH a DIMMU BORGIR Nick Barker má problémy se zdravím. Pomozte mu i vy!

Bývalý bubeník CRADLE OF FILTH a DIMMU BORGIR Nick Barker má problémy se zdravím. Pomozte mu i vy!

Britskému bubeníkovi, který dříve vládnul bicím v kapelách BRUJERIA, CRADLE OF FILTH a DIMMU BORGIR, těžce selhávají ledviny. Nyní se rozjíždí fundraisingová kampaň, která by mu mohla pomoci.

Nicholas Barker byl v roce 2022 několikrát hospitalizován, než se zjistilo, že začíná ztrácet funkci ledvin. Ačkoli se snažil vyvážit léčbu a naplánované turné, nakonec mu ledviny opravdu selhaly.

Nyní se rozjíždí fundraisingová kampaň na GoFundMe. Ve vyjádření se píše, že bubeník zasvětil celý svůj život hudbě, kterou teď nemůže dělat. Také je milujícím otcem a vždy se snažil o svou rodinu stoprocentně postarat, což teď taky není možné. Přispět a pomoci Nickovi s těžkými výdaji můžete i vy!

Padesátiletý muzikant začal hrát na bicí ve třinácti letech. Jeho kariéra v metalu započala v roce 1993, kdy se přidal ke CRADLE OF FILTH. Po čtyřech vydaných albech začal hrát s DIMMU BORGIR, se kterými byl mezi lety 1999 až 2004. Mimo jiné spolupracoval jako session player s kapelami TESTAMENT, EXODUS, BRUJERIA, GORGOROTH, ANAAL NATHRAKH a dalšími.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
16.12. HARLEJ
19.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
20.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
21.12. TARJA - DARK CHRISTMAS
22.12. HARLEJ
23.12. TYRŠOVA SPOLEČNOST, SEPTUM ŠEJDREM, FKLETZI
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace