Nový Spark
venku od 1. října
Bývalý koncertní klávesák KISS onemocněl rakovinou

Bývalý koncertní klávesák KISS onemocněl rakovinou

Gary Corbett, jenž se proslavil jako koncertní klávesista KISS, bojuje s velmi agresivní formou rakoviny plic, která již metastázovala do mozku a kyčle. Na jeho podporu probíhá kampaň na portálu GoFundMe, která má pomoci pokrýt vysoké náklady za lékařskou péči během léčby.

Gary má za sebou sérii ozařování, chemoterapie a imunoterapie a brzy jej čekají další procedury. Kvůli nákladům na léčbu je však hudebník na pokraji ztráty domova. Není tajemstvím, že mnoho amerických muzikantů nemá zdravotní pojištění a pokud ano, není dobře nastavené.

Corbett měl na starosti klávesy a doprovodné vokály na turné KISS propagujících LP „Crazy Nights“, „Hot In The Shade“ a „Revenge“ koncem 80. a začátkem 90. let. Předtím měl na kontě spoluautorství hitů „She Bop“ od Cyndi Lauper a spolupráci se sólovou kapelou bývalého zpěváka FOREIGNER Lou Gramma, který doporučil Corbetta frontmanovi KISS Paulovi Stanleymu.

Po angažmá u KISS hrál Corbett až do roku 2011 s kapelou CINDERELLA. Mimo jiné je držitelem několika cen Grammy díky spolupráci s legendami reggae Damianem a Stephenem Marleyovými.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace