Nový Spark
venku od 2. srpna
Bývalý koncertní klávesák KISS onemocněl rakovinou

Bývalý koncertní klávesák KISS onemocněl rakovinou

Gary Corbett, jenž se proslavil jako koncertní klávesista KISS, bojuje s velmi agresivní formou rakoviny plic, která již metastázovala do mozku a kyčle. Na jeho podporu probíhá kampaň na portálu GoFundMe, která má pomoci pokrýt vysoké náklady za lékařskou péči během léčby.

Gary má za sebou sérii ozařování, chemoterapie a imunoterapie a brzy jej čekají další procedury. Kvůli nákladům na léčbu je však hudebník na pokraji ztráty domova. Není tajemstvím, že mnoho amerických muzikantů nemá zdravotní pojištění a pokud ano, není dobře nastavené.

Corbett měl na starosti klávesy a doprovodné vokály na turné KISS propagujících LP „Crazy Nights“, „Hot In The Shade“ a „Revenge“ koncem 80. a začátkem 90. let. Předtím měl na kontě spoluautorství hitů „She Bop“ od Cyndi Lauper a spolupráci se sólovou kapelou bývalého zpěváka FOREIGNER Lou Gramma, který doporučil Corbetta frontmanovi KISS Paulovi Stanleymu.

Po angažmá u KISS hrál Corbett až do roku 2011 s kapelou CINDERELLA. Mimo jiné je držitelem několika cen Grammy díky spolupráci s legendami reggae Damianem a Stephenem Marleyovými.

Nový Spark
venku od 2. srpna
Kalendář akcí
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace