Nový Spark
venku od 1. července
Bývalý kytarista BON JOVI Ritchie Sambora je zpět s novým singlem a chystá tři další

Bývalý kytarista BON JOVI Ritchie Sambora je zpět s novým singlem a chystá tři další

Legendární kytarista, zpěvák, skladatel, producent, držitel ceny Grammy a člen Rokenrolové síně slávy sdílí nový singl „I Pray“, první ze čtyř zbrusu nových skladeb, které budou vydávány každý týden na streamovacích platformách.

Skladbu „I Pray“ produkoval Samborův dlouholetý spolupracovník, producent Bob Rock. 3. května bude odtajněna další píseň „Livin' Alone“, dále 10. května „Songs That Wrote My Life“ a 17. května „Believe (In Miracles)“.

„Jsem v takovém bodě svého života, kdy jsem opravdu šťastný, a velká část této radosti vychází z psaní písní a tvorby hudby. Cítím obrovskou svobodu, protože nemusím myslet na hitparády ani co se hraje v rádiu. Stále však do skládání vkládám stejnou zručnost, péči a lásku, jako jsem to udělal se „Slipper When Wet“ nebo „New Yersey“, a tak doufám, že přinesou podobné štěstí těm, kteří se je rozhodnou poslouchat na streamovacích platformách,“ řekl Sambora.

Ritchie Sambora vydal s BON JOVI dvanáct studiových desek a pět kompilací. Ke kapele se přidal v roce 1983 a odešel v roce 2013. V diskografii má i několik sólových alb.

BON JOVI na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace