Nový Spark
venku od 1. června
Bývalý zpěvák CANNIBAL CORPSE vyhlásil celebritu Kardashian kvůli tričku kapely

Bývalý zpěvák CANNIBAL CORPSE vyhlásil celebritu Kardashian kvůli tričku kapely

Kourtney Kardashian, jedna z nejsledovanějších celebrit světa, se stala trnem v oku někdejšího frontmana buffalské deathmetalové úderky Chrise Barnese. Důvodem sváru je triko CANNIBAL CORPSE, které na sebe Kourtney oblékla.

Merch CANNIBAL CORPSE seženete i v našem Sparkshopu

Kourtney byla vyfotografována v tričku s dlouhým rukávem s motivem z přebalu alba CANNIBAL CORPSE „Eaten Back To Life“ (1990). Na fotce jí dělá doprovod její přítel Travis Barker z BLINK-182 a není přitom jasné, komu svršek ve skutečnosti patří. Chris Barnes následně na sociálních sítích označil Kourtney jako „pozérku“.

Kourtney je spolu se svými sestrami Kim a Khloé známou personou v módním byznysu a patří mezi nejlépe placené influencerky světa. Není to přitom poprvé, co si klan sester Kardashianových vypůjčuje z rockové a metalové estetiky, což v minulosti nelibě komentoval např. kytarista EXODUS a bývalý drtič strun SLAYER v jedné osobě Gary Holt.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace