Nový Spark
venku od 2. května
Bývalý zpěvák CANNIBAL CORPSE vyhlásil celebritu Kardashian kvůli tričku kapely

Bývalý zpěvák CANNIBAL CORPSE vyhlásil celebritu Kardashian kvůli tričku kapely

Kourtney Kardashian, jedna z nejsledovanějších celebrit světa, se stala trnem v oku někdejšího frontmana buffalské deathmetalové úderky Chrise Barnese. Důvodem sváru je triko CANNIBAL CORPSE, které na sebe Kourtney oblékla.

Merch CANNIBAL CORPSE seženete i v našem Sparkshopu

Kourtney byla vyfotografována v tričku s dlouhým rukávem s motivem z přebalu alba CANNIBAL CORPSE „Eaten Back To Life“ (1990). Na fotce jí dělá doprovod její přítel Travis Barker z BLINK-182 a není přitom jasné, komu svršek ve skutečnosti patří. Chris Barnes následně na sociálních sítích označil Kourtney jako „pozérku“.

Kourtney je spolu se svými sestrami Kim a Khloé známou personou v módním byznysu a patří mezi nejlépe placené influencerky světa. Není to přitom poprvé, co si klan sester Kardashianových vypůjčuje z rockové a metalové estetiky, což v minulosti nelibě komentoval např. kytarista EXODUS a bývalý drtič strun SLAYER v jedné osobě Gary Holt.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
30.05. SPECTRAL WOUND, GAEREA, ALTARS ABLAZE
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
09.06. MIDNIGHT, NIGHT DEMON, LAID TO WASTE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace