Nový Spark
venku od 2. května
Legendární deathmetalové studio Morrisound bylo oceněno coby „místo historického významu“

Legendární deathmetalové studio Morrisound bylo oceněno coby „místo historického významu“

Proslulé nahrávací studio Morrisound Recordings, nacházející se v Tampě na Floridě bylo úřady oficiálně oceněno coby místo historického významu. Ten bude nově připomínat typická zelená cedule umístěná na jedné ze zdí studia.

Morrisound Recordings studio bylo založeno v roce 1981 bratry Jimem a Tomem Morrisovými a ač se v něm rodily desky mnoha žánrů, nejvýrazněji se do historie zapsalo jako mekka death metalu. Opakovaně se do něj vracely a své zásadní počiny tam nahrávaly kapely jako CANNIBAL CORPSE, DEATH, DEICIDE, OBITUARY, MORBID ANGEL nebo SIX FEET UNDER.

Několik svých desek tam však pořídili i SAVATAGE a spříznění TRANS-SIBERIAN ORCHESTRA v roce 2014 od bratrů Morrisových prostory původního studia odkoupili, aby z něj učinili svou základnu. Od roku se 2018 Morrisound studia nacházejí v nové lokaci.

Bratři Morrisové při příležitosti ocenění vydali i speciální trička, na jejichž zadní straně se nachází seznam dvaceti u nich vzniklých deathmetalových alb, přičemž všech dvacet je součástí žebříčku 23 nejprodávanějších deathmetalových alb všech dob.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace