Nový Spark
venku od 1. června
Kytarista MORBID ANGEL Azagthoth zkolaboval přímo na pódiu

Kytarista MORBID ANGEL Azagthoth zkolaboval přímo na pódiu

Trey Azagthoth, kytarista amerických deathmetalových černokněžníků, zkolaboval přímo při vystoupení své kapely 21. dubna ve floridské Tampě.

Incident se stal během páté skladby setu MORBID ANGEL. Osmapadesátiletý hudebník se začal motat, ale snažil se udržet na nohou. Do backstage mu pomohli lidé z kapelní crew. Po krátké přestávce vystoupil na pódium zpěvák a baskytarista kapely Steve Tucker, aby davu oznámil, že se Trey dnes „zranil“. On a ostatní členové ještě zahráli jednu skladbu a pak show ukončili.

Podle slov jeho matky byl Trey při koncertě dehydratovaný a trpěl velkou bolestí zad: „Ráda bych vám poděkovala za všechna přání všeho dobrého pro mého syna, Treye. Jak se zdá, Trey byl totálně dehydrovaný. Problémy se zády měl kvůli tomu, že uklouzl při sestupu ze schodů autobusu a narazil zády přímo na jeden schod. Kapela se rozhodla dokončit turné a dnes odehrají další koncert. Já se jen modlím, aby vše dobře dopadlo,“ řekla Treyova matka, Janell Fulghum Emmanuel.

MORBID ANGEL odehráli 22. dubna show ve Fort Lauderdale. I když je Trey víceméně v pořádku, po turné se vrátí domů a bude se léčit se svými zády.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace