Nový Spark
venku od 1. března
CANNIBAL CORPSE mají oficiální omalovánky

CANNIBAL CORPSE mají oficiální omalovánky

Smlsli jste si na zářijovém Sparku s CANNIBAL CORPSE na titulce? Tak to byste si neměli nechat ujít ani nejnovější počin ozdobený značkou kapely, a to oficiální CC omalovánky. Zodpovědné je za něj britské vydavatelství Rock N´ Roll Colouring, díky němuž si můžete vybarvit legendární výjevy kreslíře Vincenta Lockea s oficiálním posvěcením samotné kapely. Chybět nemůžou přebaly klasických alb „Tomb of The Mutilated“, „Butchered at Birth“ nebo „Eaten Back To Life“, dostalo se však už i na letošní novinku „Chaos Horrific“.

CANNIBAL CORPSE na Sparkshopu

„Když jsem si všechny ty výtvarné návrhy procházel, překvapilo mě, kolik toho naše třicetiletá spolupráce přinesla. Málokdy se mi stane, že bych to všechno viděl pohromadě. Je tam několik kousků, které musely být zahrnuty, některé byly oblíbené mnou nebo kapelou a některé se prostě dobře hodily k vybarvení. Stále si hraji, zkouším různé materiály a techniky. Doufám, že s těmito omalovánkami budete dělat totéž. Vyzkoušejte akvarelové fixy, pastelky a barevné tužky a přidejte vlastní detaily. Pravděpodobně vypotřebujete spoustu červené, ale buďte kreativní, bavte se, udělejte si to po svém,“ vzkazuje Locke.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
11.03. IDLES
13.03. AVATAR
14.03. THERION
14.03. FIREWIND, MASTERPLAN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace