Nový Spark
venku od 2. dubna
Carlos Santana zkolaboval přímo na pódiu

Carlos Santana zkolaboval přímo na pódiu

Americko-mexický zpěvák a kytarista se zhroutil přímo na koncertě v americkém Clarkstonu v úterý 5. července následkem horka a dehydratace.

Legendárního kytaristu asi po 40 minutách koncertu přemohlo horko, náhle se zastavil a spadl přímo na pódiu. Světla pohasla, když byl 74letý hudebník v péči zdravotnického personálu. Santana byl však viděn, jak při přenosu z pódia svým fanouškům mává.

Po několika minutách přišel na stage člen crew a oslovil publikum: „Dámy a pánové, jak vidíte, máme tu vážnou zdravotní příhodu. Sdílejme nyní své modlitby, velmi je potřebujeme. Pošlete tomuto muži své světlo a lásku.“

Santana byl převezen na nedalekou pohotovostní službu a brzy se již cítil lépe. Po několika hodinách napsal na svůj Facebook prohlášení, že jen zapomněl jíst a pít, takže byl dehydratovaný a omdlel. Jeho stav je nyní v pořádku, nejbližší koncert pensylvánském Burgettstownu byl však odložen.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
18.04. SLASH MYLES KENNEDY AND THE CONSPIRATORS, MAMMOTH WVH
18.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
19.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
20.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace