Nový Spark
venku od 1. září
Carlos Santana zkolaboval přímo na pódiu

Carlos Santana zkolaboval přímo na pódiu

Americko-mexický zpěvák a kytarista se zhroutil přímo na koncertě v americkém Clarkstonu v úterý 5. července následkem horka a dehydratace.

Legendárního kytaristu asi po 40 minutách koncertu přemohlo horko, náhle se zastavil a spadl přímo na pódiu. Světla pohasla, když byl 74letý hudebník v péči zdravotnického personálu. Santana byl však viděn, jak při přenosu z pódia svým fanouškům mává.

Po několika minutách přišel na stage člen crew a oslovil publikum: „Dámy a pánové, jak vidíte, máme tu vážnou zdravotní příhodu. Sdílejme nyní své modlitby, velmi je potřebujeme. Pošlete tomuto muži své světlo a lásku.“

Santana byl převezen na nedalekou pohotovostní službu a brzy se již cítil lépe. Po několika hodinách napsal na svůj Facebook prohlášení, že jen zapomněl jíst a pít, takže byl dehydratovaný a omdlel. Jeho stav je nyní v pořádku, nejbližší koncert pensylvánském Burgettstownu byl však odložen.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
24.09. FROG LEAP
24.09. ELDER, PALLBEARER, IRIST
26.09. TEDA, ELBE
29.09. BLIND CHANNEL, LOST SOCIETY
02.10. THE OCEAN, LLNN, PLAYGROUNDED
04.10. POLARIS, ALPHA WOLF, GRAVEMIND, STEPSON
04.10. THREE DAYS GRACE
06.10. SPARK FRESH BLOOD - TORRAX, ARAWN, RISE OF SURYA
07.10. GAAHLS WYRD, GAEREA, SAOR
09.10. MOONSPELL, MY DYING BRIDE, BORKNAGAR, WOLFHEART, HINAYANA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace