Nový Spark
venku od 1. září
CATHEDRAL IN FLAMES se v nové skladbě vyrovnávají s bolestí

CATHEDRAL IN FLAMES se v nové skladbě vyrovnávají s bolestí

Pražská gothic-rocková parta kovbojů pouští do světa novou píseň „Release the Pain“ jako digitální singl a výpravné video z Prahy.

CATHEDRAL IN FLAMES pokračují ve své spolupráci s Johnem Fryerem i na další skladbě, kterou je hypnotická balada o vyrovnávání se s bolestí a se smrtí. Gatsbyho pulzující basa a Ambřin andělský vokál doplňuje Philův záhrobní zpěv o současném odosobnění vnímání smrti a bolesti prostřednictvím sociálních sítí.

Ke skladbě vznikl i výpravný videoklip, který ukazuje kapelu v opuštěných magických zákoutích rudolfinské Prahy v kombinaci s mystickými kopci nad současným městem. Obě scenérie propojuje v obrazu i textu číslo 9 v nejrůznějších podobách. Devítka je číslem naplnění, uzavření a dokončení. Symbolizuje také uzrávání i propojení mezi dimenzemi a světy na všech úrovních.

Phil Lee Fall k celé věci říká: „Když píseň vznikala, měl jsem docela špatný období, a chodil jsem na dlouhé noční procházky starou Prahou. Ve sluchátkách mi hrála Gatsbyho melodie a já si najednou uvědomil, že všichni lidé, které potkávám, dříve či později zemřou. A že jsme vlastně všichni mrtví. Trochu jako Šestý smysl. A ústřední refrén I see dead people everywhere se s tou melodií dokonale propojil.”

A Gatsby dodává: „Když měl Phil svoje težké období, I ze mne šla těžká muzika ve středním tempu. Je to proces skrze kterým uvolňuji své emoce a dávám je do tónů a aranží. Release the Pain je katarzí pro celou naši kapelu. Za mne je v této skladbě tolik emocí, že jestli vás nepoloží na záda, tak už nic. A to v ní nemusí pobíhat ani žádný Nosferatu!”

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace