Nový Spark
venku od 1. července
Cestování za hudbou? Vídeň může být ta pravá volba

Cestování za hudbou? Vídeň může být ta pravá volba

Mnoho evropských tour velkých kapel se v Česku nebo na Slovensku ani nezastaví a je proto potřeba za nimi často letecky cestovat. V době, kdy může být domácí divák nasycený tuzemskou nabídkou, je načase objevit nabídku evropských i zámořských festivalů. Vstupenkou do světa může být pak právě vídeňské letiště.

Zejména na vzdálenější destinace je výhodnější místo pozemní dopravy využít leteckou. Avšak ne všechna města jsou přímo či levně spojena s Prahou, Brnem či Ostravou. Blízká Vídeň se pak vyjeví jako ideální startovní místo pro lety po Evropě, ale i do zámoří například na festival 70 000 Tons of Metal okolo Floridy či do Velké Británie nebo Španělska. Někdy není od věci změnit prostředí a zažít nové zážitky na nových místech.

Cesta autem do Vídně netrvá z České republiky, a zvláště pak z jižní Moravy dlouho a vede téměř celá po dálnici. Otázkou pak je, kde nechat stát vozidlo, aby nebylo daleko od letiště Schwechat a zároveň jeho ustájení nestálo majlant. Nejlepší volbou dostupného parkingu je parkoviště Panda Parken kousek od odletové haly letiště. Za velmi rozumnou cenu můžete nechat své auto na 24/7 hlídaném parkovišti. Panda vás pak zaveze minivanem i se zavazadly do haly a opět v domluvený čas vyzvedne. Čas na cestování za hudbou přes Vídeň začíná!

Abychom dokumentovali tvrzení o parkování s Pandou, přikládáme recenzi od Vaška Novotného, který ocenil Pandu maximálním možným počtem hvězdiček. Perfektní služby, při příjezdu i odjezdu. Po rezervaci naprosto jasné pokyny, upozorňují před příjezdem na to, že vás čeká parking. Příjezd ok, zaparkujete v pruhu na těsno před předchozím automobilem. Měl jsem z toho strach, protože za mnou přijel na těsno další automobil. Ale není se čeho bát, je to v pořádku. V recepci velmi příjemní lidé, možno si dát zadarmo kávu, čokoládu atd. Transfer na letiště bleskový cca 5 - max. 10 minut. Po návratu odvoz téměř ihned po sebrání zavazadel. A opět jsme si mohli vydechnou u kávy. Auto přistaveno k odvozu, nemusel jsem kličkovat z parkoviště. Doporučuji. Personál mluví i slovensky (česky) - za mne plus.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace