Nový Spark
venku od 1. června
Chester Bennington opustil STONE TEMPLE PILOTS. Vrátí se Scott Weiland?

Chester Bennington opustil STONE TEMPLE PILOTS. Vrátí se Scott Weiland?

I když jim to spolu hrálo výborně, víc než EP „High Rise“ (2013) z jejich vzájemné spolupráce nevzejde. Zpěvák Chester Bennington opustil STONE TEMPLE PILOTS. „S ohledem na čas, který STONE TEMPLE PILOTS vyžadují, na to, že jsem v LINKIN PARK a taky na mou rodinu, jedna strana na tom vždy strádala,“ vysvětluje Chester, že zkrátka nestíhal a že jeho jediným hudebním působištěm odteď budou zase jen LINKIN PARK. STONE TEMPLE PILOTS přitom dle všeho mají nahranou už novou muziku, pro kterou jim teď jen zbývá najít toho správného zpěváka. Tak uvidíme, že by se mohl opět vrátit Scott Weiland? Nakonec, byl to on, kdo odchod Benningtona vykecal jako první. „Chester má LINKIN PARK, se kterými dostává sedm set litrů za koncert, přičemž jméno STONE TEMPLE PILOTS bledne. To je škoda,“ uvedl v rozhovoru pro Alternative Nation.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo