Nový Spark
venku od 1. prosince
Chester je opět slyšet – LINKIN PARK sdílí druhý singl s jeho vokály

Chester je opět slyšet – LINKIN PARK sdílí druhý singl s jeho vokály

Několik týdnů po zveřejnění dříve nevydané skladby „Lost“ s vokály Chestera Benningtona hází LINKIN PARK do placu další bombu – druhý singl „Fighting Myself“. Opět se jedná o nikdy neslyšenou skladbu nazpívanou Benningtonem.

Přeživší členové nu-metalové kapely oslavují 20. výročí vydání legendárního alba „Meteora“ jedním překvapením za druhým. A fanoušci se tetelí blahem. Stejně jako singl „Lost“, tak i „Fighting Myself“ ležel téměř dvacet let ladem. Jedná se o klasický song LINKIN PARK z dob jejich největších úspěchů na přelomu milénia. DJing, typický rap Mikea Shinody a hlavně působivé vokály zesnulého Chestera Benningtona tvoří mix, který nadchne všechny fanoušky klasické éry kapely. Samotný videoklip vypadá, jako kdyby ho stvořila umělá inteligence, což je vizuálně velmi působivé.

Speciální edice k 20. výročí vydání desky „Meteora“ bude k dostání od 7. dubna. Vyjde v několika různých formátech, včetně limitované super edice, která bude obsahovat šest dříve nevydaných skladeb (včetně „Lost“ a „Fighting Myself“), různá dema, rarity, dosud neviděné záznamy živých vystoupení a spoustu dalších sběratelských cenností, jako například knihu s fotkami, plakát, nálepky apod.

Speciální edice seženeš v přeprodeji na Sparkshopu. Neváhej!

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace