Nový Spark
venku od 1. září
Chile si za prezidenta zvolilo zapáleného rockera a fandu DEFTONES

Chile si za prezidenta zvolilo zapáleného rockera a fandu DEFTONES

V jihoamerickém Chile si krátce před Vánoci zvolili nového prezidenta. A proč by vás to mělo zajímat, říkáte si? Protože Gabriel Boric je v pětatřiceti letech nejen nejmladším prezidentem v historii země – a jedním z nejmladších prezidentů, jaký kdy byl zvolen, celosvětově – ale taky tím nejrockovějším či chcete-li nejmetalovějším! Jasně, Václav Havel zval svého času do Prahy THE ROLLING STONES, na pozvání Dmitrije Medveděva přijeli do Kremlu pro změnu DEEP PURPLE a současný lídr Indonésie Joko Widodo se fotí v tričku NAPALM DEATH, Boric však svou lásku ke kytarové muzice dává na odiv přece jen tak nějak autentičtěji.

Alespoň dosud. Vystudovaný právník coby vůdce studentského hnutí i na oficiálních akcích či při rozhovorech vystupoval vybaven oděvními kousky svých oblíbených kapel, od NIRVANY, přes SOUNDGARDEN a TOOL, až třeba po DEFTONES. Ostatně, na sociálních sítích se před časem pochlubil vlastní CD diskografií posledních zmíněných, stejně jako alby KORN, FAITH NO MORE, THE OFFSPRING, METALLIKY, PEARL JAM a dalších.

Díky rozhovoru v lokálním rádiu Radio Los 40 si pak vysloužil pověst „nejmocnějšího fanouška TOOL na světě“. „Kdybych měl vybrat svou nejoblíbenější skladbu TOOL vůbec, tak řeknu, že je to ,Ænema‘. Je trošku katastrofická a destruktivní, ale člověku pomůže uvědomit si, v jaké situaci se dnes nacházíme,“ prohlásil budoucí chilský prezident, který si dal za cíl mimo jiné ochranu životního prostředí.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
29.09. BLIND CHANNEL, LOST SOCIETY
02.10. THE OCEAN, LLNN, PLAYGROUNDED
04.10. POLARIS, ALPHA WOLF, GRAVEMIND, STEPSON
04.10. THREE DAYS GRACE
06.10. SPARK FRESH BLOOD - TORRAX, ARAWN, RISE OF SURYA
07.10. GAAHLS WYRD, GAEREA, SAOR
09.10. MOONSPELL, MY DYING BRIDE, BORKNAGAR, WOLFHEART, HINAYANA
10.10. ALL THEM WITCHES
11.10. PARADISE LOST
12.10. CRADLE OF FILTH, ALCEST
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace