Nový Spark
venku od 1. června
Chris Barnes: „Nikdy jsem neřekl, že všichni deathmetaloví zpěváci kromě mě stojí za prd.“

Chris Barnes: „Nikdy jsem neřekl, že všichni deathmetaloví zpěváci kromě mě stojí za prd.“

V posledním týdnu zachvátila metalový svět zpráva, že vokalista SIX FEET UNDER o sobě tvrdí, že je nejlepší deathmetalový zpěvák a ostatní nestojí za nic. Status zveřejnil na svém Facebooku. Ale napsal ho opravdu on?

Podle Barnese bylo toto prohlášení učiněno z účtu podvodníka, který se za něho vydával. Zpěvák nikdy takové tvrzení nenapsal.

Barnes se ovšem nebojí pustit si pusu na špacír a své nepopulární názory ventilovat ven. „Pouštěl jsem si podcast se ‚špičkovými‘ deathmetalovými zpěváky, z čehož se mi udělalo fyzicky zle. Pohrdám tím, čím se tento žánr stal,“ vyjádřil se o podcastu „Death Meta“ na svém twitterovém účtu.

Následně ho zpěvák HATEBREED Jamey Jasta pozval do svého podcastu, aby své myšlenky více rozvinul, ale Barnes odmítnul, což vyústilo v zajímavou twitterovou přestřelku. Jasta mu vyčetl, že mladé kapely nepropaguje, ani jim nijak nepomáhá, tím pádem budoucnost žánru nijak nebuduje. Obvinil ho, že to by bylo pod jeho úroveň. Barnesova poslední odpověď byla, že akorát není srab a říká věci na rovinu. Takže i když přímé tvrzení, že všichni stojí za starou belu, nenapsal, je celkem jasné, že fanoušek nových deathmetalových kapel není. Holt proti gustu…

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo